İlköğretim Haftası Coşkuyla Kutlandı
Eklenme Tarihi: 18.09.2019 327 Görüntülenme

İlköğretim Haftası Coşkuyla Kutlandı

Karabük’te 2019-2020 eğitim-öğretim yılı İlköğretim Haftası düzenlenen tören ile kutlandı.

Düzenlenen programa Karabük Belediye Başkan Yardımcısı Seher Berker, Karabük Vali Yardımcısı Barboros Baran, İl Milli Eğitim Müdür Vekili Nevzat Akbaş, diğer protokol üyeleri, öğretmenler, öğrenci velileri ve öğrenciler katıldı.

İlk olarak Kent Meydanı Atatürk Anıtı’na İl Milli Eğitim Müdür Vekili Nevzat Akbaş tarafından çelenk koyulmasının ardından saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı’nın okunması ile başlayan program Soğuksu Kapalı Spor Salonunda devam etti.

Soğuksu Kapalı Spor Salonunda İl Milli Eğitim Müdür Vekili Nevzat Akbaş’ın günün anlam ve önemini belirten konuşması ile başlayan program, 4. sınıfları temsilen 4 öğrenci tarafından 1. sınıfı temsil eden 4 öğrenciye çiçek hediye etmesi ve öğrencilerin çeşitli gösterileri ile devam etti.

Program Karabük Vali Yardımcısı Barboros Baran, Karabük Belediye Başkan Yardımcısı Seher Berker, İl Milli Eğitim Müdür Vekili Nevzat Akbaş ve protokol üyelerinin öğrenciler ile birlikte temsili ders zilini çalmaları ile sona erdi.


İlköğretim Haftası Coşkuyla Kutlandı

Post

Başkan Vergili Yeni Atanan Öğretmenleri Kabul Etti

19.02.2020 18 Görüntülenme

Karabük Belediye Başkanı Rafet vergili bugün il genelindeki okullara atanan 34 yeni öğretmeni kabul etti. Başkan Vergili öğretmenlere hitaben yaptığı konuşmada; “Bu ülke için hayırlı nesiller yetiştireceklerinize yürekten inanıyorum” dedi.

Post

Başkan Vergili: "Bizim Başarımız Sizin Başarılı Olmanızı Sağlar"

17.02.2020 62 Görüntülenme

Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili, iç siyasetten dış politikaya, belediyelerin ekonomik durumundan Cumhur İttifakı üyesi partilerin ilişkilerine kadar birçok konuda son derece önemli açıklamalarda bulundu. Partisinin Safranbolu teşkilatındaki devir-teslim töreninde konuşan Başkan Vergili; “Eğer bizim hiçbir beklentimiz yoksa, sizden hiçbir talebimiz yoksa, sizde hiçbir talebe cevap vermeyecek değilsiniz anlamına gelmez. Bazı şeyleri çok iyi düşünmeniz lazım, Milliyetçi Hareket Partisinin başarısı, 2023 yılında sizin başarılı olmanızı sağlayacak, eğer biz başarılı olursak bu sizin başarılı olmanızı sağlar” dedi.

Post

Eğitici Programlar Devam Ediyor

17.02.2020 38 Görüntülenme

Karabük Belediyesi Sosyal Yaşam Merkezlerinde Halk Eğitim Merkezi ile ortaklaşa düzenlenen kurslara katılan kursiyerler, bir taraftan değişik branşlarda yeteneklerini geliştirirken, diğer yandan da farklı alanlarda bilgilendiriliyor.