Belediye Başkanımız Özkan Çetinkaya Saha Çalışmalarını Yerinde İnceledi
Eklenme Tarihi: 20.04.2024 370 Görüntülenme

Belediye Başkanımız Özkan Çetinkaya Saha Çalışmalarını Yerinde İnceledi

Belediye Başkanımız Özkan Çetinkaya, saat kulesi mevkii yürüyen merdivenlerin olduğu bölgede, Cevizkent TOKİ konutlarının önündeki dere yatağında ve Yeni Mahalledeki toprak kayması oluşan bölgede incelemelerde bulunarak birim müdürlerinden bilgiler aldı.

Daha önce saat kulesi mevkii yürüyen merdivenlerin olduğu bölgedeki peyzaj ve temizlik sorununu göreve geldiğimiz andan itibaren ortadan kaldıracağını söyleyen Belediye Başkanımız Özkan Çetinkaya, şehrin kalbi olan bu noktada çalışmalarımızın başladığını, Cevizkent TOKİ konutlarının önündeki ve Yeni Mahalledeki alanda gerekli düzenlemelerin yapılacağını belirtti.

Belediye Başkanımız Özkan Çetinkaya; "Yapacağımız çalışmaları mahalle sakinlerimizle ve esnaflarımızla istişare edip kararlaştırdıktan sonra hayata geçireceğiz" dedi.

   

Post

Belediye Başkanımız Özkan Çetinkaya Personelimizle Bayramlaştı

24.06.2024 42 Görüntülenme

Belediye Başkanımız Özkan Çetinkaya Kurban Bayramı sonrası ilk mesai gününde bayram süresince fedakârca görev yapan personellerimiz ile bayramlaştı.

Post

Milli Maç Heyecanını Birlikte Yaşayalım

21.06.2024 29 Görüntülenme

Türkiye - Portekiz 2024 Avrupa Futbol Şampiyonası milli maç heyecanını 22 Haziran 2024 Cumartesi günü saat 19.00'da Kemal Güneş Caddesinde (Hürriyet Caddesi) kurulacak ekranda izleyerek birlikte yaşayalım. Çay ve çekirdek ikramımız olup tüm halkımız davetlidir.

Post

Belediye Başkanımız Özkan Çetinkaya, AK Parti Karabük İl Başkanlığı Geleneksel Bayramlaşma Programına Katıldı

17.06.2024 145 Görüntülenme

Belediye Başkanımız Özkan Çetinkaya, Kurban Bayramı dolayısı ile AK Parti Karabük İl Başkanlığının düzenlemiş olduğu geleneksel bayramlaşma programına katıldı.