Temizlik İşleri Ekiplerimiz Dere Yataklarında Temizlik Çalışmalarına Başladı
Eklenme Tarihi: 19.04.2024 304 Görüntülenme

Temizlik İşleri Ekiplerimiz Dere Yataklarında Temizlik Çalışmalarına Başladı

Şehir merkezindeki dere yataklarında oluşan çöp, çamur gibi birikintiler halk sağlığı acısından risk oluşturmakla beraber, görüntü ve çevre kirliliği oluşturmaktaydı. Bunun üzerine harekete geçen Temizlik İşleri ekiplerimiz dere yataklarında temizlik çalışmalarına başladı.

Böylece dere yataklarını dolduran katı atık, ot ve çamurlar temizlenerek, hem oluşabilecek kötü koku, sinek ve su taşkınlarının önüne geçildi, hem de görüntü kirliliği ortadan kaldırılmış oldu.

Ayrıca iş makinelerin ulaşamadığı menfez altlarına da giren belediye ekiplerimiz buradaki çöp ve atıkları da temizlediler.

Dere yataklarının temizlenmesi, Temizlik İşleri ekiplerimiz tarafından farklı bölgelerde devam edecektir.

 

Post

Belediye Başkanımız Özkan Çetinkaya Personelimizle Bayramlaştı

24.06.2024 41 Görüntülenme

Belediye Başkanımız Özkan Çetinkaya Kurban Bayramı sonrası ilk mesai gününde bayram süresince fedakârca görev yapan personellerimiz ile bayramlaştı.

Post

Milli Maç Heyecanını Birlikte Yaşayalım

21.06.2024 28 Görüntülenme

Türkiye - Portekiz 2024 Avrupa Futbol Şampiyonası milli maç heyecanını 22 Haziran 2024 Cumartesi günü saat 19.00'da Kemal Güneş Caddesinde (Hürriyet Caddesi) kurulacak ekranda izleyerek birlikte yaşayalım. Çay ve çekirdek ikramımız olup tüm halkımız davetlidir.

Post

Belediye Başkanımız Özkan Çetinkaya, AK Parti Karabük İl Başkanlığı Geleneksel Bayramlaşma Programına Katıldı

17.06.2024 145 Görüntülenme

Belediye Başkanımız Özkan Çetinkaya, Kurban Bayramı dolayısı ile AK Parti Karabük İl Başkanlığının düzenlemiş olduğu geleneksel bayramlaşma programına katıldı.