E-Mail Adresleri

E-Mail Adresleri

Kurumsal Elektronik Posta (KEP) Adresimiz karabukbelediyesi@hs01.kep.tr
Genel karabuk@karabuk.bel.tr
Başkan baskan@karabuk.bel.tr
Ahmet DAYI (Başkan Yardımcısı) adayi@karabuk.bel.tr
Basın-Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü basin@karabuk.bel.tr
Bilgi İşlem Müdürlüğü bilgiislem@karabuk.bel.tr
Destek Hizmetleri Müdürlüğü destek@karabuk.bel.tr
Evlendirme Müdürlüğü evlendirme@karabuk.bel.tr
Fen İşleri Müdürlüğü fen@karabuk.bel.tr
Gecekondu ve Sosyal Konutlar Müdürlüğü gecekondu@karabuk.bel.tr
Gelir Servisi gelir@karabuk.bel.tr
Hal Servisi hal@karabuk.bel.tr
Hukuk İşleri Müdürlüğü hukuk@karabuk.bel.tr
İcra Servisi icra.myurt@karabuk.bel.tr
İç Denetleme icdenetleme@karabuk.bel.tr
İmar ve Şehircilik Müdürlüğü imar@karabuk.bel.tr
İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü karabuk.bld.insankaynaklari@hotmail.com - ik@karabuk.bel.tr
Yakup TAN (İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürü) ytan37@hotmail.com - insan.ytan@karabuk.bel.tr
İtfaiye Müdürlüğü itfaiye@karabuk.bel.tr
Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü kultur@karabuk.bel.tr
Mali Hizmetler Müdürlüğü malihizmetler@karabuk.bel.tr
Muhasebe muhasebe@karabuk.bel.tr
Ölçü Ayar Memurluğu olcuayar@karabuk.bel.tr
Özel Kalem Müdürlüğü ozelkalem@karabuk.bel.tr
Ruhsat Birimi ruhsat@karabuk.bel.tr
Sağlık İşleri Müdürlüğü saglik@karabuk.bel.tr
Satın Alma Servisi satinalma@karabuk.bel.tr
Sicil sicil@karabuk.bel.tr
Sivil Savunma Uzmanlığı sivilsavunma@karabuk.bel.tr
Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü sosyal@karabuk.bel.tr
Su ve Kanalizasyon Müdürlüğü sukanal@karabuk.bel.tr
Su ve Tahakkuk Müdürlüğü sutahakkuk@karabuk.bel.tr
Temizlik İşleri Müdürlüğü temizlik@karabuk.bel.tr
Yazı İşleri Müdürlüğü yaziisleri@karabuk.bel.tr
Zabıta Müdürlüğü zabita@karabuk.bel.tr
Hasan T. YAKUT (İmar ve Şehircilik Müdürü) imar.htyakut@karabuk.bel.tr
İrfan İNAL (Fen İşleri Müdürü) fen.iinal@karabuk.bel.tr
Mevlüt SÖYLEYİCİ (Yazı İşleri Müdür V.) m_soyleyici@karabuk.bel.tr
Seher BERKER (Başkan Yardımcısı) s_berker@karabuk.bel.tr
İrfan KARTAL (Özel Kalem Müdürü) irfankartal@karabuk.bel.tr
Mustafa DANAPINAR (Destek Hizmetler Müdür V.) destek.mdanapinar@karabuk.bel.tr
Cavit KESGİNCİ (Kültür ve Sosyal İşler Müdürü) c_kesginci@karabuk.bel.tr
Yüksel ÜNAL (Mali Hizmetler Müdür V.) mali.yunal@karabuk.bel.tr
Mehmet GÜLERYÜZ (Veteriner İşleri Müdür V.) veteriner.mguleryuz@karabuk.bel.tr
Halit KARATEPE (Su ve Kanalizasyon İşleri Müdürü) su.hkaratepe@karabuk.bel.tr
Mehmet Emin ÜNAL (Temizlik İşleri Müdür V.) temizlik.meunal@karabuk.bel.tr
Sedat KÖSE (Zabıta Müdürü) zabita.skose@karabuk.bel.tr
Alperen DEMİROĞLU (Teftiş Kurulu Müdürü) teftis.ademiroglu@karabuk.bel.tr
Ahmet ÖZMEN (Sosyal Yardım İşleri Müdürü) a_ozmen@karabuk.bel.tr

Canlı Destek Hattı