Belediye Başkanımız Özkan Çetinkaya Personelimiz ile Bayramlaşmaya Devam Etti
Eklenme Tarihi: 16.04.2024 272 Görüntülenme

Belediye Başkanımız Özkan Çetinkaya Personelimiz ile Bayramlaşmaya Devam Etti

Personelimizle tek tek selamlaşarak geçmiş bayramlarını kutlayan Belediye Başkanımız Özkan Çetinkaya, personelimize aileleriyle birlikte sağlıklı ve mutlu bir hayat temennisinde bulundu.


Belediye Başkanımız Özkan Çetinkaya Personelimiz ile Bayramlaşmaya Devam Etti

Post

Geleceğin Bilim Adamlarını Yetiştiriyoruz

29.05.2024 41 Görüntülenme

Belediyemizin TÜBİTAK bünyesinde uygulamış olduğu Bilim Merkezi kapsamında Belediye Başkanımız Özkan Çetinkaya’nın da destekleri ile geliştirilen "Geleceğin Bilim Adamlarını Yetiştiriyoruz" projesi için 5. sınıf öğrencilerinden 20 öğrenci seçilecektir. Seçilen bu öğrencilerimiz Bilim ve İnovasyon Merkezimizde Matematik, Fen Bilimleri, Uzay ve Havacılık, Tasarım ve Teknolojide alanlarında uzman eğitmenler tarafından ortaöğretim süreçleri boyunca eğitimler alarak, lise son sınıfına kadar özel olarak, hem zihinsel hem de bilgisel olarak yetiştirileceklerdir.

Post

Sosyal Yaşam Merkezleri Kreş Öğrencilerimizden Yıl Sonu Etkinliği

28.05.2024 31 Görüntülenme

Belediye Başkanımız Özkan Çetinkaya, Belediyemiz bünyesinde faaliyet gösteren Sosyal Yaşam Merkezlerimizdeki kreş öğrencilerimizin yıl sonu etkinliğine katıldı.

Post

Belediye Başkanımız Özkan Çetinkaya, Sayın Abdulkadir Uraloğlu’nu Ziyaret Etti

27.05.2024 63 Görüntülenme

Belediye Başkanımız Özkan Çetinkaya, AK Parti Karabük Milletvekilleri Sayın Cem Şahin, Sayın Ali Keskinkılıç ve AK Parti Karabük İl Başkanı Sayın Ferhat Salt ile birlikte Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Sayın Abdulkadir Uraloğlu’nu ziyaret etti.