Ramazan Etkinlikleri Tüm Hızıyla Mahallelerde Devam Ediyor
Eklenme Tarihi: 19.05.2018 723 Görüntülenme

Ramazan Etkinlikleri Tüm Hızıyla Mahallelerde Devam Ediyor

Karabük’te her akşam farklı bir mahallede düzenlenen ramazan etkinliklerinde çocuklar kadar büyüklerde doyasıya eğleniyor. Şenliklerin bu seferki adresi Belen Mahallesi oldu.

Belen Mahallesi Sosyal Yaşam Merkezi önünde düzenlenen Geleneksel Ramazan Etkinliği’ne, çok sayıda çocuk ve aileleri katıldı.

Karabük Belediyesi tarafından Belen Mahallesinde düzenlenen Ramazan etkinlikleri gece geç saatlere kadar sürdü.

Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili, Ramazan Ayı’nın ibadetin, toplumsal dayanışmanın, paylaşmanın, kardeşliğin, birlik ve beraberliğin en yoğun yaşandığı ay olduğunu belirterek; “On bir ayın sultanı Mübarek Ramazan Ayı, kardeşliğin, birlik ve beraberliğin, paylaşmanın en yoğun yaşandığı ay. Ramazan Ayı’nın bir diğer vazgeçilmezi de Ramazan eğlenceleri. Ramazan Ay'ı boyunca her mahallede yapacağımız etkinliklerle, hemşerilerimiz hem geçmiş Ramazanları yâd edecek hem de eğlenecek” dedi.

Ramazan etkinliği 19.05.2018 Cumartesi saat 21.00'de Hürriyet Mahallesi Cuma Pazarında devam edecek olup tüm halkımız davetlidir. Şenliklere katılmak isteyenler www.karabuk.bel.tr adresinden şenliklerin yerini ve günlerini öğrenebilirler.

Flash Player Yükleyerek Görüntüleyebilirsiniz.


Ramazan Etkinlikleri Tüm Hızıyla Mahallelerde Devam Ediyor

Post

Gezici Başkanlık Ofisi Yeşil Mahalleye Kuruldu

15.11.2018 43 Görüntülenme

Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili, vatandaşların ayağına kadar giderek sorunlarını bizzat yerinde dinliyor.

Post

114. Park 5000 Evler Mahallesi Merkez Camii Yanında Hizmete Açıldı

14.11.2018 128 Görüntülenme

Karabük Belediyesi tarafından tamamlanan 114. parkın açılışı, 5000 Evler Mahallesi Merkez Camii yanında düzenlenen tören ile gerçekleştirildi.

Post

Başkan Vergili Makamını Her Gün Ayrı Bir Mahalleye Kuruyor

14.11.2018 97 Görüntülenme

Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili, vatandaşların sorun ve taleplerini Karabük’ün her gün farklı bir mahallesine kurduğu makamında yerinde dinliyor.