Kızılay‘dan Başkan Vergili‘ye Ziyaret
Eklenme Tarihi: 30.10.2017 654 Görüntülenme

Kızılay‘dan Başkan Vergili‘ye Ziyaret

Türk Kızılayı Karabük Şube Başkanı Mehmet Uzun ve Yönetimi, Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili‘yi makamında ziyarette bulundu.

Karabük Kızılay Derneği Başkanı Mehmet Uzun ve Yönetim Kurulu Üyeleri Nevzat Akçin, Şehnaz Burgucu, Enver Yetim, Fikri Özdem, Sezgin Göktepe, Kızılay Haftası münasebetiyle Karabük Belediye Başkanı’na nezaket ziyareti gerçekleştirdiler. Ziyarette Kızılay'ın faaliyetlerine değinen Mehmet Uzun, olabilecek herhangi bir afet anında ve sonrasında Kızılay Derneği olarak her an göreve hazır olduklarını dile getirdi.

Başkan Vergili, Türk Kızılay’ı Karabük Şubesi Başkanı ve yöneticilerinin Kızılay haftasını kutlayarak ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Post

Başkan Vergili’den Kurban Bayramı Kutlama Mesajı ve Alınan Tedbirler

15.08.2018 199 Görüntülenme

Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili, Kurban Bayramı dolayısıyla bir kutlama mesajı yayımlayarak, tüm İslam aleminin ve Karabüklü hemşerilerinin Kurban Bayramı’nı kutladı.

Post

Karabük Belediyesi Asfalt Çalışmalarına Devam Ediyor

14.08.2018 196 Görüntülenme

Karabük Belediyesi cadde, sokak ve yolların bakım, onarım, asfalt ve yama çalışmalarına tüm hızıyla devam ediyor.

Post

Karabük Belediyesi Taş Duvar Örme Çalışmasına Devam Ediyor

10.08.2018 271 Görüntülenme

Karabük Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından il genelinde sürdürülen yol açma, genişletme ve istinat taş duvar çalışmaları sürüyor.