Fevzi Çakmak Mahallesi Bahattin Gazi Cami Karşısı Parkı Açılışa Hazır
Eklenme Tarihi: 26.09.2017 857 Görüntülenme

Fevzi Çakmak Mahallesi Bahattin Gazi Cami Karşısı Parkı Açılışa Hazır

Fevzi Çakmak Mahallesi Bahattin Gazi Cami karşısında yapımı tamamlanan çocuk parkının açılışı 27.09.2017 Çarşamba günü saat 17.30’da yapılacak törenle hizmete açılacaktır.

Karabük Belediyesi tarafından “Her Mahalleye Bir Park” projesi kapsamında Fevzi Çakmak Mahallesi Bahattin Gazi Cami karşısında yapımı kısa sürede tamamlanan çocuk parkı açılışı 27 Eylül Çarşamba günü saat 17.30’da gerçekleştirilecektir. Açılışa hazır hale gelen çocuk parkında çocuk oyun grupları, büyüklere spor aletleri, vatandaşların rahat soluk alabileceği dinlenme alanları ile kamelyalar olacak. Fevzi Çakmak Mahallesi Bahattin Gazi Cami karşısında açılışı yapılacak çocuk parkımıza tüm halkımız davetlidir.

Flash Player Yükleyerek Görüntüleyebilirsiniz.


Fevzi Çakmak Mahallesi Bahattin Gazi Cami Karşısı Parkı Açılışa Hazır

Post

İlaçlama Çalışmaları Devam Ediyor

18.07.2018 456 Görüntülenme

Karabük Belediyesi, halkın yaz aylarını daha rahat bir şekilde geçirmesi için larva ilaçlaması çalışmalarını yoğunlaştırdı.

Post

Temmuz Ayı Muhtarlar Toplantısı Yapıldı

17.07.2018 212 Görüntülenme

Mahalle muhtarlarının her ay düzenli olarak gerçekleştirdikleri muhtarlar toplantısının Temmuz ayı toplantısı yapıldı.

Post

Teknokent Yönetici Anonim Şirketi’nin İmzaları Atıldı

17.07.2018 219 Görüntülenme

Karabük Üniversitesi Teknoloji Geliştirme Bölgesi, 4691 sayılı Kanun’un ilgili hükümleri kapsamında Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığınca onaylanan Teknokent için Yönetici Şirket Kurulması için imza töreni düzenlendi.