Başkan Vergili: “Karabük Halkı Şişe Suyu Kalitesindeki Suyu Çeşmesinde Bulundurabilecek”
Eklenme Tarihi: 15.09.2017 1755 Görüntülenme

Başkan Vergili: “Karabük Halkı Şişe Suyu Kalitesindeki Suyu Çeşmesinde Bulundurabilecek”

Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili, DSİ tesisleri toplu temel atma ve açılış merasiminde konuştu.

DSİ tesisleri toplu temel atma ve açılış merasiminde konuşan Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili: “Biraz önce izlediğimiz slayt gösterisindeki son slayt benim için çok etkileyiciydi. Sayın Bakanımız Karabük sevdalısı. Slaytında ki yazısı gerçekten Karabük’ümüz için son derece isabetli ve bugüne kadar en fazla hizmet almış olduğu Bakanlık olarak kendisine teşekkür ediyorum. Sağ olsun Bakanlarımız, Milletvekillerimiz ve Karabük’ümüzün değerli bürokratları Karabük’ümüz için elinden gelen her şeyi ve bizim her türlü talebimizi hiç eksiksiz yerine getirmişlerdir. Bakanımız Veysel Eroğlu’na buradan teşekkür ediyorum. Karabük’ümüze kazandırmış olduğu son derece güzel arıtma su tesisi yeni row ilaveleri ile beraber Karabük halkı tahmin ediyorum 1-1,5 yıl içerisinde 50 yıl şişe suyu kalitesindeki suyu çeşmesinde bulundurabilecekler.

Bakanımızın talimatlarıyla yapmış olduğu dere ıslah çalışmalarında en fazla 2 veya 3 noktada çalışmamız kaldı. Bunlarda tamamlanmak üzere. Yapmış oldukları dere ıslah projeleri ile Karabük’te 2 noktada çift yol yapma imkanına kavuştuk. Bir tanesi hastaneye giden yolumuz, diğeri de Aydınlıkevler’e çıkan yolumuzla beraber gelişen şehir. Bakanımıza arıtma tesisi için talepte bulunduğumuzda değerlendirileceğini söyledi ve 3 ay içerisinde arıtmanın ilgili programa alındığı haberini öğrendik. Buradan kendilerine çok teşekkür ediyorum” dedi.

Flash Player Yükleyerek Görüntüleyebilirsiniz.


Başkan Vergili: “Karabük Halkı Şişe Suyu Kalitesindeki Suyu Çeşmesinde Bulundurabilecek”

Post

15 Temmuz Destanı Coşkuyla Kutlandı

16.07.2018 211 Görüntülenme

15 Temmuz Şehitlerimizi Anma, Demokrasi ve Milli Birlik Günü anma etkinlikleri nedeniyle Karabük Gar Müdürlüğünün önünde toplanan kalabalık, ay yıldızlı bayraklarla uzun bir kortej oluşturdu.

Post

Vergili: "Birliğimiz Daim Olsun"

14.07.2018 65 Görüntülenme

Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili, 15 Temmuz Şehitlerimizi Anma, Demokrasi ve Milli Birlik Günü yıl dönümü dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

Post

Karabük Belediyesi Araç Filosuna Yeni Bir Araç Daha Eklendi

12.07.2018 381 Görüntülenme

Karabük Valisi Sayın Kemal Çeber’in yoğun çabaları ve Türkiye Belediyeler Birliği Genel Sekreteri Hayrettin Güngör’ün destekleri sonucunda Türkiye Belediyeler Birliğinden Belediyemize 1 adet vidanjör aracı hibe edilmiştir.