Belediye Başkanımız Özkan Çetinkaya’dan Anadolu Ajansı’nın 104. Kuruluş Yıl Dönümü Kutlama Mesajı
Eklenme Tarihi: 06.04.2024 183 Görüntülenme

Belediye Başkanımız Özkan Çetinkaya’dan Anadolu Ajansı’nın 104. Kuruluş Yıl Dönümü Kutlama Mesajı

Karabük Belediye Başkanımız Özkan Çetinkaya Anadolu Ajansının (AA) 104. kuruluş yıl dönümü dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Belediye Başkanımız Özkan Çetinkaya; "Kurtuluş Savaşında ki haklı mücadelemizin dünyaya duyurulması, halkımızın bilgilendirilmesine yönelik doğru ve yansız haberciliğe duyulan ihtiyaç nedeniyle 6 Nisan 1920 tarihinde kurulan Anadolu Ajansı, habercilik alanında daima öncü bir kuruluş ve güvenilir bir haber kaynağı olmuştur.

Kuruluş amacı ‘Milli Mücadelemizi Anadolu’ya ve dünyaya anlatmak’ şeklinde belirlenen Anadolu Ajansı, bu anlamlı görevi; dönemin zor şartlarına rağmen, büyük gayretle, özveriyle yerine getirmiştir.

Anadolu Ajansı, halkımızı ve dünya kamuoyunu doğru ve eksiksiz bilgilendirme görevini hakkıyla yerine getirerek, ilkeli ve güvenilir haberciliğin adresi olmuştur.

Çağımızda sürekli gelişen, değişen medya teknolojilerini hızlı biçimde hayata geçiren, nesnel ve doğru haberciliğin okulu olan Anadolu Ajansı, bu misyonunu kurulduğu günden beri başarıyla sürdürmektedir.

Bu vesileyle ilkeli, tarafsız ve sorumlu habercilik anlayışı içinde çalışmalarını sürdüren Anadolu Ajansının kuruluşunun 104. yılını kutluyor, ajansın kuruluşunu sağlayan başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere, emeği geçen herkesi rahmet ve minnetle yad ediyor, vazife başında bulunan tüm kurum mensuplarına çalışmalarında başarılar diliyorum" dedi.

SİTEDE ARA

PROJELERİMİZDEN

WHATSAPP NUMARALARIMIZ

DUYURULAR