Zabıta Müdürlüğü Ekiplerimizden Fiyat ve Etiket Denetimi
Eklenme Tarihi: 13.06.2024 155 Görüntülenme

Zabıta Müdürlüğü Ekiplerimizden Fiyat ve Etiket Denetimi

Zabıta Müdürlüğü ekiplerimiz, Ticaret İl Müdürlüğü ekipleri ile birlikte fiyat ve etiket denetimi gerçekleştirdi.

Alışveriş sepetine farklı ürünleri koyarak kasaya giden ekipler, etiket fiyatları ile kasadaki fiyatların eşleşip eşleşmediğini karşılaştırdı.

Denetimler esnasında iş yeri sahiplerine veya yöneticilerine eksiklikler aktarılıp, gerekli bilgilendirmelerde ve uyarılarda bulunuldu. Reyon etiketlerinde uygunsuzluk tespit edilen bazı işletmelere tutanak tutuldu.

Belediye Başkanımız Özkan Çetinkaya; "Haksız kazanç elde etmek isteyenlere fırsat vermiyoruz. Zabıta ekiplerimiz ilgili kurumlarla koordineli bir şekilde bu çalışmalarını sürdürüyor. İşletmeler belirli aralıklarla denetleniyor. Vatandaşlarımızın hakkını korumak boynumuzun borcudur" dedi.

 

Post

Belediye Başkanımız Özkan Çetinkaya, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Sayın Alparslan Bayraktar’ı Ziyaret Etti

11.07.2024 62 Görüntülenme

Belediye Başkanımız Özkan Çetinkaya, AK Parti Karabük Milletvekilleri Sayın Cem Şahin, Sayın Ali Keskinkılıç ve AK Parti Karabük İl Başkanı Sayın Ferhat Salt’la birlikte Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Sayın Alparslan Bayraktar’ı ziyaret ederek, şehrimize ilişkin güncel konularda istişarelerde bulundular.

Post

Ücretsiz Yüzme Kursu Kayıtları Başlıyor

11.07.2024 258 Görüntülenme

Belediyemizin 8 -13 yaş grubu öğrencilerine yönelik düzenlediği ücretsiz yüzme kursları için kayıtlar başladı.

Post

Belediye Başkanımız Özkan Çetinkaya, Basın Mensuplarıyla Bir Araya Geldi

10.07.2024 66 Görüntülenme

Belediye Başkanımız Özkan Çetinkaya, bugün 5000 Evler Mahallesi 75. Yıl Parkında kahvaltı programında basın mensupları ile bir araya gelerek, Belediye çalışmaları hakkında ve gündeme dair konularda bilgiler verdi.