Şampiyon KARÇEL
Eklenme Tarihi: 03.06.2024 117 Görüntülenme

Şampiyon KARÇEL

Belediye Başkanımız Özkan Çetinkaya, Özçelik-İş Sendikası tarafından düzenlenen 1 Mayıs Birlik Beraberlik ve Dayanışma Futbol Turnuvası final müsabakalarına katılarak, turnuvayı derece ile tamamlayan takımları ve turnuvaya katılan tüm sporcuları tebrik etti.

Belediye Başkanımız Özkan Çetinkaya’nın yanı sıra 1 Mayıs Birlik Beraberlik ve Dayanışma Futbol Turnuvası final müsabakalarına, Özçelik-İş Sendikası Genel Başkanı Sayın Yunus Değirmenci, Özçelik-İş Sendikası Karabük Şube Başkanı Sayın Kenan Yılmaz, KARDEMİR Genel Müdürü Sayın Dursun Ali Yaşacan, KARDEMİR Genel Müdür Yardımcısı Sayın Mustafa Karakuş, Karabük İl Gençlik ve Spor Müdürü Sayın Coşkun Güven, KARÇEL Genel Müdür Yardımcısı Sayın Ali Şen, kurum müdürleri ve çok sayıda sporsever katıldı.

Çok sayıda sporseverin takip ettiği 1 Mayıs Birlik Beraberlik ve Dayanışma Futbol Turnuvası final müsabakalarında KARÇEL Takımı şampiyon olurken, turnuvanın 2. takımı Yüksek Fırınlar, 3. takımı ise Can Demir Çelik oldu.

Müsabakalar sonunda ise ödül töreni yapıldı.

 

Post

Belediye Başkanımız Özkan Çetinkaya Personelimizle Bayramlaştı

24.06.2024 42 Görüntülenme

Belediye Başkanımız Özkan Çetinkaya Kurban Bayramı sonrası ilk mesai gününde bayram süresince fedakârca görev yapan personellerimiz ile bayramlaştı.

Post

Milli Maç Heyecanını Birlikte Yaşayalım

21.06.2024 29 Görüntülenme

Türkiye - Portekiz 2024 Avrupa Futbol Şampiyonası milli maç heyecanını 22 Haziran 2024 Cumartesi günü saat 19.00'da Kemal Güneş Caddesinde (Hürriyet Caddesi) kurulacak ekranda izleyerek birlikte yaşayalım. Çay ve çekirdek ikramımız olup tüm halkımız davetlidir.

Post

Belediye Başkanımız Özkan Çetinkaya, AK Parti Karabük İl Başkanlığı Geleneksel Bayramlaşma Programına Katıldı

17.06.2024 145 Görüntülenme

Belediye Başkanımız Özkan Çetinkaya, Kurban Bayramı dolayısı ile AK Parti Karabük İl Başkanlığının düzenlemiş olduğu geleneksel bayramlaşma programına katıldı.