Karabük Kent Konseyi Genel Kurul Toplantısı Gerçekleştirildi
Eklenme Tarihi: 04.07.2024 153 Görüntülenme

Karabük Kent Konseyi Genel Kurul Toplantısı Gerçekleştirildi

Belediyemiz Meclis Toplantı Salonunda gerçekleşen Karabük Kent Konseyi Genel Kurul Toplantısına, Belediye Başkanımız Özkan Çetinkaya, siyasi parti, STK temsilcileri ve Kent Konseyi üyeleri katıldı.

Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunması ile başlayan genel kurulda bir konuşma yapan Belediye Başkanımız Özkan Çetinkaya; "Kent Konseyi şehirdeki önemli aktörleri bir araya getiren bir platformdur. Kamu kurumlarının, sivil toplumun, meslek örgütlerinin, siyasi partilerin ve muhtarların temsilcileri Kent Konseyinde bir araya gelirler. Kentimizin sorunları ve çözüm noktasında sizlerin görüşleri ve katkıları bizler için büyük önem taşıyor.

Konseyin güzel işler yapacağına, şehrimizin başarısı, kalkınması ve hak ettiği yere gelmesi için azimle çalışacağına yürekten inanıyorum. Bizlerde Karabük Belediyesi olarak elbirliğiyle şehrimiz için en güzelini, en doğrusunu gerçekleştirmek için konseyin yanında olacağız.

Katılımlarınızdan dolayı hepinize çok teşekkür ediyor, Karabük Kent Konseyinin şehrimize ve ülkemize hayırlı olmasını diliyorum" dedi.

Tek liste ile gidilen seçimlerde Enver Malkoç Kent Konseyi Başkanlığına seçilirken, Yürütme Kurulu ise şu isimlerden oluştu: Mustafa Çorbacı, Yıldıray Yıldırım, Abdülmuttalip Kayıkçı, Ahmet Öztürk, Ali Yaşar, Cantekin Ulukaya, Burcu Naime Tanç, Osman Semih Gülen.

Katılımcıların görüş ve taleplerini dile getirmesinin ardından genel kurul toplantısı son buldu.

Post

Belediye Başkanımız Özkan Çetinkaya, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Sayın Alparslan Bayraktar’ı Ziyaret Etti

11.07.2024 60 Görüntülenme

Belediye Başkanımız Özkan Çetinkaya, AK Parti Karabük Milletvekilleri Sayın Cem Şahin, Sayın Ali Keskinkılıç ve AK Parti Karabük İl Başkanı Sayın Ferhat Salt’la birlikte Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Sayın Alparslan Bayraktar’ı ziyaret ederek, şehrimize ilişkin güncel konularda istişarelerde bulundular.

Post

Ücretsiz Yüzme Kursu Kayıtları Başlıyor

11.07.2024 253 Görüntülenme

Belediyemizin 8 -13 yaş grubu öğrencilerine yönelik düzenlediği ücretsiz yüzme kursları için kayıtlar başladı.

Post

Belediye Başkanımız Özkan Çetinkaya, Basın Mensuplarıyla Bir Araya Geldi

10.07.2024 65 Görüntülenme

Belediye Başkanımız Özkan Çetinkaya, bugün 5000 Evler Mahallesi 75. Yıl Parkında kahvaltı programında basın mensupları ile bir araya gelerek, Belediye çalışmaları hakkında ve gündeme dair konularda bilgiler verdi.