Belediye Başkanımız Özkan Çetinkaya Toplu Bayramlaşma Törenine Katıldı
Eklenme Tarihi: 17.06.2024 135 Görüntülenme

Belediye Başkanımız Özkan Çetinkaya Toplu Bayramlaşma Törenine Katıldı

Belediye Başkanımız Özkan Çetinkaya, Kurban Bayramı dolayısı ile Karabük Valisi Sayın Mustafa Yavuz’un ev sahipliğinde Karabük Valiliğinde düzenlenen bayramlaşma törenine katıldı.

Düzenlenen törene; Cumhurbaşkanlığı Yüksek İstişare Kurulu Üyesi Sayın Mehmet Ali Şahin, Karabük AK Parti Milletvekilleri Sayın Cem Şahin ve Sayın Durmuş Ali Keskinkılıç, Belediye Başkanımız Özkan Çetinkaya, Karabük Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Sayın Fatih Kırışık, AK Parti Dış İlişkiler Başkan Yardımcısı Sayın Mehmet Ceylan, 27. Dönem Karabük AK Parti Milletvekili Sayın Cumhur Ünal, İl Jandarma Komutanı Sayın İsmail Gökcek, İl Emniyet Müdürü Sayın Mehmet Ali Hasan Köse, kamu kurum ve kuruluşlarının müdürleri, siyasi parti temsilcileri oda ve dernek başkanları, basın mensupları ile vatandaşlar katıldı.

Program, misafirlerin il protokolü ile bayramlaşması ile sona erdi.

Post

Belediye Başkanımız Özkan Çetinkaya, Gençlik ve Spor Bakanı Sayın Dr. Osman Aşkın BAK’ı Ziyaret Etti

11.07.2024 2 Görüntülenme

Belediye Başkanımız Özkan Çetinkaya, AK Parti Karabük Milletvekilleri Sayın Cem Şahin, Sayın Ali Keskinkılıç ve AK Parti Karabük İl Başkanı Sayın Ferhat Salt ile birlikte, Gençlik ve Spor Bakanı Sayın Dr. Osman Aşkın BAK’ı Türkiye Büyük Millet Meclisinde ziyaret ederek, şehrimiz ile ilgili konularda istişarelerde bulundular.

Post

Belediye Başkanımız Özkan Çetinkaya’dan Korkut ve Uysal’a Ziyaret

11.07.2024 6 Görüntülenme

Sağlık Bakanlığı, Sağlık Hizmetleri Genel Müdür Yardımcısı Doç. Dr. Emre Korkut ve Özel Hastaneler Daire Başkanı Dr. Fahrettin Şamil Uysal’ı, Belediye Başkanımız Özkan Çetinkaya ve AK Parti Karabük İl Başkanı Sayın Ferhat Salt hayırlı olsun ziyaretinde bulunarak, şehrimiz üzerine istişarelerde bulundular.

Post

Belediye Başkanımız Özkan Çetinkaya, Devlet Demiryolları Genel Müdürü Veysi Kurt’u Ziyaret Etti

11.07.2024 7 Görüntülenme

Belediye Başkanımız Özkan Çetinkaya, Karabük AK Parti İl Başkanı Sayın Ferhat Salt ile birlikte Devlet Demiryolları Genel Müdürü Veysi Kurt’u ziyaret ederek, şehrimize ilişkin güncel konularda istişarelerde bulundular.