Kamyon ve Tır Garajımız Açılıyor
Eklenme Tarihi: 12.06.2024 160 Görüntülenme

Kamyon ve Tır Garajımız Açılıyor

Belediyemiz tarafından Antepoğlu Sanayi Sitesi bölgesinde, kamyon ve tırların şehir merkezinde düzensiz park etmesinin önüne geçmek ve şehir trafiğini rahatlamak amacı ile inşa edilen kamyon ve tır garajımızda çalışmalar tamamlandı.

Kamyon ve tır garajımızın açılması ile birlikte şehrimizin uzun yıllardır sorunu olan bu problemde ortadan kalkmış olacak ve ağır vasıtaların mahalle aralarına park yapmaları da kesinlikle yasaklanacaktır.

Ayrıca Belediye Başkanımız Özkan Çetinkaya’nın talimatları ile Kurban Bayramı boyunca kamyon ve tır garajımız ücretsiz olacaktır.

Mahalle aralarına kamyon ve tırların park edildiğini, bununda hem çok kötü bir görüntüye neden olduğunu hem de alt yapısı yenilenen bölgelerde milyonlarca lira yatırımla gerçekleştirilen altyapıya ciddi zararlar verdiğini belirten Belediye Başkanımız Özkan Çetinkaya; "Modern kamyon ve tır garajımızı hizmete açarak, bundan sonra şehir merkezi ve mahalle aralarındaki park uygulamasına da son vereceğiz. Karabük’ümüze hayırlı olsun" dedi.


Kamyon ve Tır Garajımız Açılıyor

Post

Belediye Başkanımız Özkan Çetinkaya, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Sayın Alparslan Bayraktar’ı Ziyaret Etti

11.07.2024 62 Görüntülenme

Belediye Başkanımız Özkan Çetinkaya, AK Parti Karabük Milletvekilleri Sayın Cem Şahin, Sayın Ali Keskinkılıç ve AK Parti Karabük İl Başkanı Sayın Ferhat Salt’la birlikte Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Sayın Alparslan Bayraktar’ı ziyaret ederek, şehrimize ilişkin güncel konularda istişarelerde bulundular.

Post

Ücretsiz Yüzme Kursu Kayıtları Başlıyor

11.07.2024 259 Görüntülenme

Belediyemizin 8 -13 yaş grubu öğrencilerine yönelik düzenlediği ücretsiz yüzme kursları için kayıtlar başladı.

Post

Belediye Başkanımız Özkan Çetinkaya, Basın Mensuplarıyla Bir Araya Geldi

10.07.2024 66 Görüntülenme

Belediye Başkanımız Özkan Çetinkaya, bugün 5000 Evler Mahallesi 75. Yıl Parkında kahvaltı programında basın mensupları ile bir araya gelerek, Belediye çalışmaları hakkında ve gündeme dair konularda bilgiler verdi.