Sosyal Yaşam Merkezi Kursiyerlerimiz Sertifikalarını Aldılar
Eklenme Tarihi: 11.06.2024 148 Görüntülenme

Sosyal Yaşam Merkezi Kursiyerlerimiz Sertifikalarını Aldılar

Belediyemizin de tam destek verdiği 1-7 Haziran tarihleri arasında kutlanan "Hayat Boyu Öğrenme Haftası" kutlama programı kapsamında Yeşil Mahalle (Esentepe) Mescid-i Aksa Sosyal Yaşam Merkezimizde sertifika töreni düzenlendi.

Saygı duruşu ve İstiklâl Marşımızın okunması ile başlayan tören gösteriler ile devam etti. Daha sonra Mescid-i Aksa, Yeşil (Esentepe), Kapullu ve Kurtuluş Mahallelerindeki Sosyal Yaşam Merkezlerimizde Hayat Boyu Öğrenme kurslarına katılan kursiyerlerimize sertifikaları takdim edildi.

Sertifika töreni sonrasında açılış kurdelesinin kesilmesi ile birlikte yıl boyunca kursiyerlerimiz tarafından üretilen el emeği göz nuru ürünlerin sergisi gezildi.

Etkinliğe Belediye Başkanımız Özkan Çetinkaya, Karabük İl Milli Eğitim Müdürü Nevzat Akbaş, Karabük İl Ticaret Müdürü Feridun Karataş, Karabük Halk Eğitimi Merkezi ve ASO Müdürü Ahmet Kabadayı, usta öğreticiler, kursiyerler ve vatandaşlar katıldı.

   


Sosyal Yaşam Merkezi Kursiyerlerimiz Sertifikalarını Aldılar

Post

Belediye Başkanımız Özkan Çetinkaya, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Sayın Alparslan Bayraktar’ı Ziyaret Etti

11.07.2024 62 Görüntülenme

Belediye Başkanımız Özkan Çetinkaya, AK Parti Karabük Milletvekilleri Sayın Cem Şahin, Sayın Ali Keskinkılıç ve AK Parti Karabük İl Başkanı Sayın Ferhat Salt’la birlikte Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Sayın Alparslan Bayraktar’ı ziyaret ederek, şehrimize ilişkin güncel konularda istişarelerde bulundular.

Post

Ücretsiz Yüzme Kursu Kayıtları Başlıyor

11.07.2024 259 Görüntülenme

Belediyemizin 8 -13 yaş grubu öğrencilerine yönelik düzenlediği ücretsiz yüzme kursları için kayıtlar başladı.

Post

Belediye Başkanımız Özkan Çetinkaya, Basın Mensuplarıyla Bir Araya Geldi

10.07.2024 66 Görüntülenme

Belediye Başkanımız Özkan Çetinkaya, bugün 5000 Evler Mahallesi 75. Yıl Parkında kahvaltı programında basın mensupları ile bir araya gelerek, Belediye çalışmaları hakkında ve gündeme dair konularda bilgiler verdi.