![Vefat ve Başsağlığı](https://www.karabuk.bel.tr/images/haberresim/05062024-vefat-ve-bassagligi-1.jpg)
Vefat ve Başsağlığı
Şehrimizin duayen iş insanlarından, Kaptan Demir Çelik Şirketler Grubu Kurucusu, Yaşar Kaptan ÇEBİ vefat etmiştir. Merhuma Allah’tan rahmet, ailesi ve sevenlerine başsağlığı diliyoruz. Mekânı cennet olsun.
Şehrimizin duayen iş insanlarından, Kaptan Demir Çelik Şirketler Grubu Kurucusu, Yaşar Kaptan ÇEBİ vefat etmiştir. Merhuma Allah’tan rahmet, ailesi ve sevenlerine başsağlığı diliyoruz. Mekânı cennet olsun.
Belediye Başkanımız Özkan Çetinkaya, AK Parti İl Başkanı Ferhat Salt ile birlikte Yeşil Mahalle’de (Esentepe) Cuma namazı sonrası cami derneğinin düzenlediği aşure ikramı programına katıldı.
Belediye Başkanımız Özkan Çetinkaya 24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı Mesajı dolayısıyla bir mesaj yayınladı.
Belediye Başkanımız Özkan Çetinkaya sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada; "Bugün Belediyemizin düzenlediği yaz kursları kapsamında yüzme kursuna başlayan öğrencilerimizle birlikteydik. Bu önemli adımın, gençlerimizin gelişimine katkıda bulunmasını diliyoruz" dedi.
© 2024 Karabük Belediyesi - Created By Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü.