Hayat Boyu Öğrenmeye Belediyemizden Tam Destek
Eklenme Tarihi: 03.06.2024 127 Görüntülenme

Hayat Boyu Öğrenmeye Belediyemizden Tam Destek

Belediye Başkanımız Özkan Çetinkaya "Hayat Boyu Öğrenme" etkinliklerinin açılış programına katıldı.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başlayan program, halk oyunları gösterisi ve protokol konuşmaları ile devam etti.

Belediye Başkanımız Özkan Çetinkaya programda yapmış olduğu konuşmasında; "Kurslarda emeği geçen hocalarımızı ve öğrencilerimizi tebrik ediyor, başarılarının daim olmasını diliyorum. Eğitim kurumlarımıza desteğimizi sürdürmeye, birlik ve beraberlik içerisinde çalışmaya devam edeceğiz" dedi.

Belediyemiz olarak “Hayat Boyu Öğrenme” programına Milli Eğitim Müdürlüğümüz tarafından tahsis edilen eğitmenlerimizle Sosyal Yaşam Merkezlerimizde 278 branşta 4 bin 150 kursiyere eğitim vererek destek olmuş bulunmaktayız.

Karabük Valisi Sayın Mustafa Yavuz, Belediye Başkanımız Özkan Çetinkaya, İl Milli Eğitim Müdürü Nevzat Akbaş ve protokol üyeleri tarafından birçok kursta yapılan çalışmaların yer aldığı sergi açılışının yapılmasının ardından protokol üyelerinin kurslarda yapılan çalışmaları incelemesi ile program sona erdi.

Post

Belediye Başkanımız Özkan Çetinkaya Personelimizle Bayramlaştı

24.06.2024 42 Görüntülenme

Belediye Başkanımız Özkan Çetinkaya Kurban Bayramı sonrası ilk mesai gününde bayram süresince fedakârca görev yapan personellerimiz ile bayramlaştı.

Post

Milli Maç Heyecanını Birlikte Yaşayalım

21.06.2024 29 Görüntülenme

Türkiye - Portekiz 2024 Avrupa Futbol Şampiyonası milli maç heyecanını 22 Haziran 2024 Cumartesi günü saat 19.00'da Kemal Güneş Caddesinde (Hürriyet Caddesi) kurulacak ekranda izleyerek birlikte yaşayalım. Çay ve çekirdek ikramımız olup tüm halkımız davetlidir.

Post

Belediye Başkanımız Özkan Çetinkaya, AK Parti Karabük İl Başkanlığı Geleneksel Bayramlaşma Programına Katıldı

17.06.2024 145 Görüntülenme

Belediye Başkanımız Özkan Çetinkaya, Kurban Bayramı dolayısı ile AK Parti Karabük İl Başkanlığının düzenlemiş olduğu geleneksel bayramlaşma programına katıldı.