Başkan Vergili’den İşkur İl Müdürlüğüne Ziyaret
Eklenme Tarihi: 08.02.2024 78 Görüntülenme

Başkan Vergili’den İşkur İl Müdürlüğüne Ziyaret

Karabük Belediye Başkanı ve Milliyetçi Hareket Partisi Karabük Belediye Başkan Adayı Rafet Vergili, 2024 yerel seçim çalışmaları kapsamında ziyaretlerine devam ediyor.

Başkan Vergili, İşkur İl Müdürü Ferhat Sarıçam ve personellerine ziyarette bulundu. İşkur İl Müdürü Ferhat Sarıçam ve personelleri ise yapılan ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getirdiler.

   


Başkan Vergili’den İşkur İl Müdürlüğüne Ziyaret

Post

Başkan Vergili’den AKORT Ortopedik Ayak Bakım Ürünleri Fabrikasına Ziyaret

27.02.2024 19 Görüntülenme

Karabük Belediye Başkanı ve Milliyetçi Hareket Partisi Karabük Belediye Başkan Adayı Rafet Vergili sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada; "Bugün Organize Sanayi Bölgesinde faaliyette bulunan AKORT Ortopedik Ayak Bakım Ürünleri fabrikasını ziyaret ettik. Hoş sohbetleri için teşekkür ederiz. Tüm emekçi kardeşlerimize hayırlı işler" dedi.

Post

Başkan Vergili’den KARGİSAN Tekstil’e Ziyaret

27.02.2024 17 Görüntülenme

Karabük Belediye Başkanı ve Milliyetçi Hareket Partisi Karabük Belediye Başkan Adayı Rafet Vergili sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada; "Bugün Organize Sanayi Bölgesinde faaliyette bulunan KARGİSAN Tekstil’i ziyaret ettik. Hoş sohbetleri için teşekkür ederiz. Tüm emekçi kardeşlerimize hayırlı işler" dedi.