Vergili: “Depremzede Vatandaşlarımıza Dağıtılmak Üzere 1 Tır Unumuz Yola Çıktı”
Eklenme Tarihi: 10.03.2023 90 Görüntülenme

Vergili: “Depremzede Vatandaşlarımıza Dağıtılmak Üzere 1 Tır Unumuz Yola Çıktı”

Karabük Valiliği, Karabük Belediyesi, Karabük Belediyesi Ekmek Fırını İşletmecisi Tuna Karagülle ve hayırsever vatandaşlarımızın katkılarıyla Hatay ilimizdeki depremzede vatandaşlarımıza dağıtılmak üzere 1 tır un yola çıktı.

Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili, Hatay ilimizdeki depremzede vatandaşlarımıza dağıtılmak üzere 1 tır unun yola çıktığı açıklamasını yaparak; "Deprem bölgemize yardımlarımız devam ediyor. Bugünde Karabük Valiliği, Karabük Belediyesi, Karabük Belediyesi Ekmek Fırını İşletmecisi Tuna Karagülle kardeşimiz ve hayırsever vatandaşlarımızın katkılarıyla Hatay ilimizdeki depremzede vatandaşlarımıza dağıtılmak üzere 1 tır unumuz yola çıktı. Yardımlarımız; Hatay’daki Afet Koordinasyon Merkezindeki görevlileri ve Türkiye İzcilik Federasyonu gönüllüleri tarafından Hatay’ın köylerindeki depremzede vatandaşlarımıza dağıtılacak. Yardımlarımız önümüzdeki günlerde ise Kahramanmaraş ve Adıyaman ile devam edecek" dedi.

Post

Aycan’dan Başkan Vergili’ye Ziyaret

28.03.2023 19 Görüntülenme

KARDEMİR Genel Müdür Yardımcısı Ahmet Aycan, Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili’yi makamında ziyaret etti.

Post

Vergili’den Fırıncıoğlu’na Tebrik Mesajı

23.03.2023 162 Görüntülenme

Milletvekilliği için istifa eden Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın'ın yerine, belediye meclisindeki oylamada 17 oy alan Hüseyin Fahri Fırıncıoğlu seçildi.

Post

Başkan Vergili´den Ramazan Ayı Kutlama Mesajı

22.03.2023 245 Görüntülenme

Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili, en kutsal ay olarak kabul edilen Ramazan ayının başlayacak olması münasebeti ile bir kutlama mesajı yayınladı.