Başkan Vergili’den Regaib Kandili Kutlama Mesajı
Eklenme Tarihi: 26.01.2023 262 Görüntülenme

Başkan Vergili’den Regaib Kandili Kutlama Mesajı

Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili, Regaib Kandili dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Başkan Vergili mesajında; "Allah’ım! Mazlumların hamisi devletimizi ilelebet payidar, İslam’ın sancaktarı aziz milletimizi de bahtiyar eyle. Vatanımızı bölmek ve kutsal değerlerimize zarar vermek isteyenlere fırsat verme.

İmanımızı söndürtme, bayrağımızı indirtme, ezanımızı dindirtme. Vatanımızı ve milletimizi tüm tehlikelerden koru. Adaletin ve asaletin sembolü şanlı ordumuzu ve kahraman güvenlik güçlerimizi her zaman ve her yerde muzaffer eyle.

Dünyanın birçok yerinde ezilen, üzülen, açlık ve yokluk çeken, mazlum dindaş ve soydaşlarımıza imdat eyle.

Ya Rab! Bizleri kendine layık bir kul, Habibine de layık bir ümmet eyle" dedi.

Post

Başkan Vergili’den AKORT Ortopedik Ayak Bakım Ürünleri Fabrikasına Ziyaret

27.02.2024 25 Görüntülenme

Karabük Belediye Başkanı ve Milliyetçi Hareket Partisi Karabük Belediye Başkan Adayı Rafet Vergili sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada; "Bugün Organize Sanayi Bölgesinde faaliyette bulunan AKORT Ortopedik Ayak Bakım Ürünleri fabrikasını ziyaret ettik. Hoş sohbetleri için teşekkür ederiz. Tüm emekçi kardeşlerimize hayırlı işler" dedi.

Post

Başkan Vergili’den KARGİSAN Tekstil’e Ziyaret

27.02.2024 23 Görüntülenme

Karabük Belediye Başkanı ve Milliyetçi Hareket Partisi Karabük Belediye Başkan Adayı Rafet Vergili sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada; "Bugün Organize Sanayi Bölgesinde faaliyette bulunan KARGİSAN Tekstil’i ziyaret ettik. Hoş sohbetleri için teşekkür ederiz. Tüm emekçi kardeşlerimize hayırlı işler" dedi.