Kapullu Küpler ve 5000 Evler Cumhuriyet Mahallesindeki Parklarda Çalışmalar Son Aşamasında
Eklenme Tarihi: 18.11.2019 124 Görüntülenme

Kapullu Küpler ve 5000 Evler Cumhuriyet Mahallesindeki Parklarda Çalışmalar Son Aşamasında

2009 yılından bu yana hizmete açtığı parklarla çocukların ve yetişkinlerin sosyal yaşantısını hareketlendirmeyi amaçlayan Karabük Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından Kapullu Küpler ve 5000 Evler Cumhuriyet Mahallelerindeki parklar açılışa hazırlanıyor.

Çalışmaların devam edildiği parklarda çocuk oyun grupları, spor aletleri ve vatandaşların rahat soluk alabileceği dinlenme alanları ile kamelyalar olacaktır.

Mahalle sakinleri bu bölgelerde hem çocukların, hem de ailelerin vakit geçirebilecekleri güzel bir sosyal alan oluşturulmasından dolayı Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili’ye teşekkür ettiler.

Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili, Şehrin dört bir yanında Belediye yatırımlarının devam ettiğini vurgulayarak; “Hangi mahallemizin ne ihtiyacı varsa yapıyoruz. Bütçe ve imkânlarımızı en iyi şekilde kullanarak şehrimize yollar, kaldırımlar ve parklar kazandırıyoruz. Amacımız vatandaşlarımızın nefes alacağı ve dinlenebileceği sosyal alanlar oluşturmaktır. Karabük’ümüzü daha yaşanabilir bir hale getirmek ve yavrularımıza en tabi hakları olan oyun oynama imkânını sağlamak için yeni parklar yapmaya devam edeceğiz” dedi.


Kapullu Küpler ve 5000 Evler Cumhuriyet Mahallesindeki Parklarda Çalışmalar Son Aşamasında

Post

Şampiyonun İsmi Karabük’te Yaşayacak

12.12.2019 16 Görüntülenme

İspanya´nın Madrid kentinde düzenlenen Büyük Kadınlar Avrupa Şampiyonası´nda 81 kiloda Avrupa Şampiyonu olan Elif Güneri’nin isminin Karabük’te yaşatılması için Karabük Belediyesi Eylül Ayı Meclis Toplantısında Kartaltepe ve Yenişehir mahallerini birbirine bağlayan yaya köprüsüne verilmesi kararı alınmıştı.

Post

Hasarlı Konteynırlar Tamir Ediliyor

12.12.2019 18 Görüntülenme

Karabük Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü, hasarlı olan çöp konteynırlarının tamirlerini yaparak, tekrar kullanıma hazır hale getiriyor. Tamiri mümkün olmayan konteynırlar ise yenileri ile değiştiriliyor.

Post

Başkan Yardımcısı Berker, İl İnsan Hakları Kurul Üyeleri ile Bir Araya Geldi

11.12.2019 30 Görüntülenme

10 Aralık Dünya İnsan Hakları Günü etkinlikleri çerçevesinde İl İnsan Hakları Kurul üyeleri bir araya geldi.