Veli Bilgilendirme Toplantısı Yapıldı
Eklenme Tarihi: 06.09.2019 169 Görüntülenme

Veli Bilgilendirme Toplantısı Yapıldı

Karabük Belediyesi bünyesinde hizmet veren Şirinevler Sosyal Yaşam Merkezi kreşinde okul öncesi öğrenimlerini görecek olan 4 – 6 yaş arası öğrencilerin velileri ile yeni eğitim ve öğretim yılının başlaması üzerine bilgilendirme toplantısı yapıldı.

Öğrenci velileri ile bir araya gelen Karabük Belediye Başkan Yardımcısı Seher Berker, Karabük Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Cavit Kesginci ve Şirinevler Sosyal Yaşam Merkezi Sorumlusu kreş hakkında bilgiler verdiler.

Velilerin istek ve taleplerini dinleyen Karabük Belediye Başkan Yardımcısı Berker, dikkat edilmesi gereken hususlar ve öğrencilerin güvenlikleri konusunda velilerle hassasiyetlerini paylaştı.

Şirinevler Sosyal Yaşam Merkezinde yapılan toplantıya öğrenci velileri yoğun ilgi gösterdi. Veliler çocuklarının Karabük Belediyesi denetiminde faaliyet gösteren Şirinevler Sosyal Yaşam Merkezi kreşinde öğrenim görecek olmalarından dolayı çok mutlu olduklarını belirterek, Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili’ye teşekkür ettiler.

Post

Eylül Ayı Muhtarlar Toplantısı Yapıldı

18.09.2019 18 Görüntülenme

Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili´nin, mahalle muhtarları ile her ay düzenli olarak gerçekleştirdikleri muhtarlar toplantısının Eylül ayı toplantısı yapıldı.

Post

Başkan Vergili: “Bu Cennet Vatan Bizlere Şehitlerimizin ve Gazilerimizin Emanetidir”

18.09.2019 17 Görüntülenme

Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili, 19 Eylül Gaziler Günü dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

Post

İlköğretim Haftası Coşkuyla Kutlandı

18.09.2019 19 Görüntülenme

Karabük’te 2019-2020 eğitim-öğretim yılı İlköğretim Haftası düzenlenen tören ile kutlandı.