Hayvan Barınağı ve Rehabilitasyon Merkezi
Eklenme Tarihi: 27.02.2013 9190 Görüntülenme

Hayvan Barınağı ve Rehabilitasyon Merkezi

Türkiye’nin en modern hayvan barınaklarından birine sahibiz. Soğuk kış aylarında hayvanları ısıtıcılı bölmelerde koruma altına alıp besin ihtiyaçlarını karşılarken, ameliyat dâhil her türlü tedaviyi de uyguluyoruz. Ayrıca Veteriner İşleri Müdürlüğümüz aracılığıyla vatandaşlarımıza aşı ve tedavi hizmetleri de veriyoruz.

Post

İftar Çadırı

17.01.2020 8 Görüntülenme

12 ay içinde günlerin kuşkusuz en güzel geçtiği ay mübarek Ramazan. Birlik duygusu, paylaşmanın güzelliği, sofralarda ki bereket, 10 yıldır belediyemiz tarafından kurulan iftar çadırında yaşanıyor ve hayırseverlerimizin destekleriyle her akşam 750 kişiye iftar yemeği ikram ediliyor.

Post

Gezici Başkanlık Ofisi

17.01.2020 9 Görüntülenme

Sıradışı projelerimizden biri de “Gezici Başkanlık Ofisi” oldu. Hemşehrilerimizi yalnızca seçimden seçime hatırlamadık, her zaman onlarla birlikte olduk. Başkanlık makamını her gün farklı bir mahalleye taşıdık, birim müdürlerimizle birlikte sorunları yerinde inceleyip dinleyerek anında çözüm üretmeye çalıştık.

Post

7'den 70'e Eğitim ve Sosyal Aktivite

17.01.2020 10 Görüntülenme

Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü ile Sosyal yaşam merkezlerimizde düzenlediğimiz ortak kurslarda 10 yılda 7’den 70’e yaklaşık 55 bin Karabük'lüye değişik branşlarda eğitim verdik, sosyal aktivitelere katılımlarını sağladık.