Ücretsiz Yüzme Kursu Kayıtları Başlıyor
Eklenme Tarihi: 11.07.2024 260 Görüntülenme

Ücretsiz Yüzme Kursu Kayıtları Başlıyor

Belediyemizin 8 -13 yaş grubu öğrencilerine yönelik düzenlediği ücretsiz yüzme kursları için kayıtlar başladı.

Çocukların yaz tatilini en güzel şekilde geçirmeleri için büyük olanak sunan bu etkinlik için kayıt yaptırmak isteyenler Sosyal Yaşam Merkezlerimizden ve Belediye binamızda ikinci katta bulunan Çağrı Merkezimizden kayıtlarını yaptırabileceklerdir.

Öğrencilerimiz belediyemiz tarafından ücretsiz servis araçları ile belirlenen noktalardan alınarak, kurs bitiminde aynı noktalara bırakılacaktır.

Başvuru Şartları ve Bilgilendirmeler:

  1. 8 - 10 ve 11 - 13 yaş aralığındaki kendi öz bakımlarını yapabilen çocuklarımız yüzme kurslarından yararlanabileceklerdir.
  2. Yüzme kurslarımıza katılmak isteyen çocuklarımız Sosyal Yaşam Merkezlerimizden ve Belediye binası ikinci katta bulunan Çağrı Merkezimizden kayıtlarını yaptırabileceklerdir.
  3. Yüzme kurslarımız Salı ve Perşembe günleri saat 11.30 - 12:30 arasında yapılacaktır.
  4. Kaydını yaptıran öğrencilerimiz Belediyemiz tarafından ücretsiz servis araçları ile belirlenen noktalardan alınarak kurs bitiminde aynı noktalara bırakılacaktır.
  5. Bir öğrenci ile birlikte en fazla bir velimiz gelebilecektir. Öğrencilerimizin yanında velilerimizin olması gerekmektedir.
  6. Öğrencilerimiz yüzme kursuna gelirken yanlarında terlik, havlu, mayo ya da şort ve bone getireceklerdir. Bone yüzme havuzundan temin edilebilir.

Post

Belediye Başkanımız Özkan Çetinkaya, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Sayın Alparslan Bayraktar’ı Ziyaret Etti

11.07.2024 62 Görüntülenme

Belediye Başkanımız Özkan Çetinkaya, AK Parti Karabük Milletvekilleri Sayın Cem Şahin, Sayın Ali Keskinkılıç ve AK Parti Karabük İl Başkanı Sayın Ferhat Salt’la birlikte Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Sayın Alparslan Bayraktar’ı ziyaret ederek, şehrimize ilişkin güncel konularda istişarelerde bulundular.

Post

Ücretsiz Yüzme Kursu Kayıtları Başlıyor

11.07.2024 260 Görüntülenme

Belediyemizin 8 -13 yaş grubu öğrencilerine yönelik düzenlediği ücretsiz yüzme kursları için kayıtlar başladı.

Post

Belediye Başkanımız Özkan Çetinkaya, Basın Mensuplarıyla Bir Araya Geldi

10.07.2024 66 Görüntülenme

Belediye Başkanımız Özkan Çetinkaya, bugün 5000 Evler Mahallesi 75. Yıl Parkında kahvaltı programında basın mensupları ile bir araya gelerek, Belediye çalışmaları hakkında ve gündeme dair konularda bilgiler verdi.