Belediye Başkanımız Özkan Çetinkaya, Kastamonu Dayanışma ve Kültür Derneği Bayramlaşma Programına Katıldı
Eklenme Tarihi: 17.06.2024 147 Görüntülenme

Belediye Başkanımız Özkan Çetinkaya, Kastamonu Dayanışma ve Kültür Derneği Bayramlaşma Programına Katıldı

Belediye Başkanımız Özkan Çetinkaya, Kastamonu Dayanışma ve Kültür Derneği bayramlaşma programına katılarak, tüm Kastamonu hemşerilerimizin mübarek Kurban Bayramlarını kutladı.

Programa; Karabük AK Parti Milletvekilleri Sayın Cem Şahin ve Sayın Durmuş Ali Keskinkılıç, AK Parti Karabük İl Başkanı Sayın Ferhat Salt, Belediye Başkanımız Özkan Çetinkaya, Milliyetçi Hareket Parti İl Başkanı Sayın Cenk Gedikoğlu, Karabük Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Fatih Çapraz, dernek üyeleri ve Kastamonulu hemşerilerimiz katıldılar.

Post

Belediye Başkanımız Özkan Çetinkaya’dan Korkut ve Uysal’a Ziyaret

11.07.2024 3 Görüntülenme

Sağlık Bakanlığı, Sağlık Hizmetleri Genel Müdür Yardımcısı Doç. Dr. Emre Korkut ve Özel Hastaneler Daire Başkanı Dr. Fahrettin Şamil Uysal’ı, Belediye Başkanımız Özkan Çetinkaya ve AK Parti Karabük İl Başkanı Sayın Ferhat Salt hayırlı olsun ziyaretinde bulunarak, şehrimiz üzerine istişarelerde bulundular.

Post

Belediye Başkanımız Özkan Çetinkaya, Devlet Demiryolları Genel Müdürü Veysi Kurt’u Ziyaret Etti

11.07.2024 5 Görüntülenme

Belediye Başkanımız Özkan Çetinkaya, Karabük AK Parti İl Başkanı Sayın Ferhat Salt ile birlikte Devlet Demiryolları Genel Müdürü Veysi Kurt’u ziyaret ederek, şehrimize ilişkin güncel konularda istişarelerde bulundular.

Post

Belediye Başkanımız Özkan Çetinkaya, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Sayın Alparslan Bayraktar’ı Ziyaret Etti

11.07.2024 62 Görüntülenme

Belediye Başkanımız Özkan Çetinkaya, AK Parti Karabük Milletvekilleri Sayın Cem Şahin, Sayın Ali Keskinkılıç ve AK Parti Karabük İl Başkanı Sayın Ferhat Salt’la birlikte Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Sayın Alparslan Bayraktar’ı ziyaret ederek, şehrimize ilişkin güncel konularda istişarelerde bulundular.