Belediyemizden Ücretsiz Otoparklar
Eklenme Tarihi: 12.06.2024 196 Görüntülenme

Belediyemizden Ücretsiz Otoparklar

Ramazan Bayramı öncesinde Belediye Başkanımız Özkan Çetinkaya’nın talimatları ile eski Valilik binasının olduğu arazi düzenleme çalışmalarının ardından geçici bir süreliğine Belediyemiz tarafından ücretsiz otopark alanı olarak belirlenmiş ve vatandaşlarımızın kullanımına açılmıştı.

Şimdi ise yine Belediye Başkanımız Özkan Çetinkaya’nın talimatları doğrultusunda eski Balık Pazarı otobüs durakları mevkiinde bulunan boş alan düzenleme çalışmalarının ardından geçici bir süreliğine Belediyemiz tarafından şehrimize ikinci bir ücretsiz otopark kazandırılarak, siz değerli hemşerilerimizin hizmetine sunulacaktır.

Belediyemiz tarafından oluşturulan ücretsiz otopark alanları sayesinde yaklaşan Kurban Bayramı boyunca ve daha sonrasında da yaşanılacak yoğunluk ortadan kaldırılarak, şehir içi ulaşım ve otopark konusunda önemli bir rahatlama sağlanacaktır.


Belediyemizden Ücretsiz Otoparklar

Post

Belediye Başkanımız Özkan Çetinkaya, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Sayın Alparslan Bayraktar’ı Ziyaret Etti

11.07.2024 62 Görüntülenme

Belediye Başkanımız Özkan Çetinkaya, AK Parti Karabük Milletvekilleri Sayın Cem Şahin, Sayın Ali Keskinkılıç ve AK Parti Karabük İl Başkanı Sayın Ferhat Salt’la birlikte Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Sayın Alparslan Bayraktar’ı ziyaret ederek, şehrimize ilişkin güncel konularda istişarelerde bulundular.

Post

Ücretsiz Yüzme Kursu Kayıtları Başlıyor

11.07.2024 258 Görüntülenme

Belediyemizin 8 -13 yaş grubu öğrencilerine yönelik düzenlediği ücretsiz yüzme kursları için kayıtlar başladı.

Post

Belediye Başkanımız Özkan Çetinkaya, Basın Mensuplarıyla Bir Araya Geldi

10.07.2024 66 Görüntülenme

Belediye Başkanımız Özkan Çetinkaya, bugün 5000 Evler Mahallesi 75. Yıl Parkında kahvaltı programında basın mensupları ile bir araya gelerek, Belediye çalışmaları hakkında ve gündeme dair konularda bilgiler verdi.