Şehir Parkımız Baştan Sona Yenileniyor
Eklenme Tarihi: 10.06.2024 165 Görüntülenme

Şehir Parkımız Baştan Sona Yenileniyor

Şehrimizin en işlek noktalarından birinde yer alan ve her gün binlerce vatandaşımızın kullandığı Şehir Parkımız sağlanan finansal kaynaklar ile baştan sona yenilenmiş olarak, Belediye Başkanımız Özkan Çetinkaya’nın talimatları ile 14.06.2024 Cuma günü vatandaşlarımızın kullanımına açılacaktır.

Büyük ölçekli bir çalışma ile Şehir Parkımızda deforme olan yürüyüş yolları ve oturma alanları ile zeminlerde yapılan yenileme çalışmalarına ekiplerimiz yoğun bir şekilde devam ederek çalışmalarda sona geldi.

Şehir Parkımızda incelemelerde bulunan Belediye Başkanımız Özkan Çetinkaya; "Karabüklülerin bir araya geldiği ve yazın nefes aldığı Şehir Parkımızı sil baştan düzenledik. Şehrimizde vatandaşlarımıza bir süredir hizmet veren özellikle il dışından gelen hemşerilerimizin yaz aylarında bir araya geldiği Şehir Parkımız 14.06.2024 Cuma günü siz değerli hemşerilerimizin kullanımına açılacaktır. Hemşerilerimizden tek ricamız parkımız koruyalım" dedi.


Şehir Parkımız Baştan Sona Yenileniyor

Post

Belediye Başkanımız Özkan Çetinkaya Personelimizle Bayramlaştı

24.06.2024 38 Görüntülenme

Belediye Başkanımız Özkan Çetinkaya Kurban Bayramı sonrası ilk mesai gününde bayram süresince fedakârca görev yapan personellerimiz ile bayramlaştı.

Post

Milli Maç Heyecanını Birlikte Yaşayalım

21.06.2024 25 Görüntülenme

Türkiye - Portekiz 2024 Avrupa Futbol Şampiyonası milli maç heyecanını 22 Haziran 2024 Cumartesi günü saat 19.00'da Kemal Güneş Caddesinde (Hürriyet Caddesi) kurulacak ekranda izleyerek birlikte yaşayalım. Çay ve çekirdek ikramımız olup tüm halkımız davetlidir.

Post

Belediye Başkanımız Özkan Çetinkaya, AK Parti Karabük İl Başkanlığı Geleneksel Bayramlaşma Programına Katıldı

17.06.2024 143 Görüntülenme

Belediye Başkanımız Özkan Çetinkaya, Kurban Bayramı dolayısı ile AK Parti Karabük İl Başkanlığının düzenlemiş olduğu geleneksel bayramlaşma programına katıldı.