Belediye Başkanımız Özkan Çetinkaya Millet Bahçesi İnşaat Alanında İncelemelerde Bulundu
Eklenme Tarihi: 07.06.2024 163 Görüntülenme

Belediye Başkanımız Özkan Çetinkaya Millet Bahçesi İnşaat Alanında İncelemelerde Bulundu

Belediye Başkanımız Özkan Çetinkaya, Karabük’ümüze değer katacak olan ve yapımı yoğun bir şekilde devam eden Millet Bahçesi alanında AK Parti Karabük Milletvekilleri Sayın Cem Şahin, Sayın Ali Keskinkılıç ve AK Parti Karabük İl Başkanı Sayın Ferhat Salt ile birlikte incelemelerde bulundular.

Millet Bahçesinin, halkın rahat nefes aldığı ve bir çok imkânlarından yararlanabileceği güzel bir yer olacağını belirten Belediye Başkanımız Özkan Çetinkaya yaptığı açıklamada; "Gördüğünüz gibi bugün burada vekillerimizin, il başkanımızın çabaları ile hızlı bir çalışma devam ediyor. Millet Bahçesinin şehrimize kültür, sosyal yaşam, yeşil alan ve spor alanlarında ciddi bir katkısı olacak. Böyle bir alanı halkımızın hizmetine açacağımız için hakikaten çok heyecanlıyız. Aynı şekilde belediye olarak biz de bu hizmet furyasını hızlandırıyoruz. Şimdi tam karşımda saat kulesinin o rampasına güzel çalışmalar, uygulamalar yapıyoruz. Orayı da halkımızın hizmetine sunacağız. Yine arkamızda 300 araçlık bir otoparkı kısa bir dönemde kazandırdık. İlave otoparklarımızı da yapacağız. İnşallah kısa bir dönemde burayı teslim alıp Karabük’ün hak ettiği o kaliteli sosyal hayatı, yeşil alanı, sportif ve kültür alanlarını hizmete sunacağız" dedi.

Post

Belediye Başkanımız Özkan Çetinkaya Personelimizle Bayramlaştı

24.06.2024 33 Görüntülenme

Belediye Başkanımız Özkan Çetinkaya Kurban Bayramı sonrası ilk mesai gününde bayram süresince fedakârca görev yapan personellerimiz ile bayramlaştı.

Post

Milli Maç Heyecanını Birlikte Yaşayalım

21.06.2024 22 Görüntülenme

Türkiye - Portekiz 2024 Avrupa Futbol Şampiyonası milli maç heyecanını 22 Haziran 2024 Cumartesi günü saat 19.00'da Kemal Güneş Caddesinde (Hürriyet Caddesi) kurulacak ekranda izleyerek birlikte yaşayalım. Çay ve çekirdek ikramımız olup tüm halkımız davetlidir.

Post

Belediye Başkanımız Özkan Çetinkaya, AK Parti Karabük İl Başkanlığı Geleneksel Bayramlaşma Programına Katıldı

17.06.2024 142 Görüntülenme

Belediye Başkanımız Özkan Çetinkaya, Kurban Bayramı dolayısı ile AK Parti Karabük İl Başkanlığının düzenlemiş olduğu geleneksel bayramlaşma programına katıldı.