Belediye Başkanımız Özkan Çetinkaya İnönü (Ankara) Caddesinde Açılışa Katıldı
Eklenme Tarihi: 07.06.2024 209 Görüntülenme

Belediye Başkanımız Özkan Çetinkaya İnönü (Ankara) Caddesinde Açılışa Katıldı

Belediye Başkanımız Özkan Çetinkaya, Civek Ticaret yapı ve inşaat malzemeleri firmasının İnönü (Ankara) Caddesindeki 2. şubesinin açılışına katıldı.

Açılışa Belediye Başkanımız Özkan Çetinkaya’nın yanı sıra AK Parti İl Başkanı Sayın Ferhat Salt, davetliler ve çok vatandaş katıldı.

Belediye Başkanımız Özkan Çetinkaya; "İnönü (Ankara) Caddesinde 2. şubesini hizmete açılan Civek Ticaret yapı ve inşaat malzemeleri firmasının şehrimize hayırlı ve uğurlu olmasını diliyor. Allah’tan bol kazançlar temenni ediyorum" dedi.

Yapılan duanın ardından Belediye Başkanımız Özkan Çetinkaya ve AK Parti İl Başkanı Sayın Ferhat Salt tarafından açılış kurdelesinin kesilmesi ile Civek Ticaret yapı ve inşaat malzemeleri firmasının 2. şubesi hizmete açıldı.

Post

Belediye Başkanımız Özkan Çetinkaya Personelimizle Bayramlaştı

24.06.2024 34 Görüntülenme

Belediye Başkanımız Özkan Çetinkaya Kurban Bayramı sonrası ilk mesai gününde bayram süresince fedakârca görev yapan personellerimiz ile bayramlaştı.

Post

Milli Maç Heyecanını Birlikte Yaşayalım

21.06.2024 22 Görüntülenme

Türkiye - Portekiz 2024 Avrupa Futbol Şampiyonası milli maç heyecanını 22 Haziran 2024 Cumartesi günü saat 19.00'da Kemal Güneş Caddesinde (Hürriyet Caddesi) kurulacak ekranda izleyerek birlikte yaşayalım. Çay ve çekirdek ikramımız olup tüm halkımız davetlidir.

Post

Belediye Başkanımız Özkan Çetinkaya, AK Parti Karabük İl Başkanlığı Geleneksel Bayramlaşma Programına Katıldı

17.06.2024 142 Görüntülenme

Belediye Başkanımız Özkan Çetinkaya, Kurban Bayramı dolayısı ile AK Parti Karabük İl Başkanlığının düzenlemiş olduğu geleneksel bayramlaşma programına katıldı.