BAKAB Meclis Toplantısı Safranbolu’da Gerçekleştirildi
Eklenme Tarihi: 31.05.2024 137 Görüntülenme

BAKAB Meclis Toplantısı Safranbolu’da Gerçekleştirildi

Belediye Başkanımız Özkan Çetinkaya, Düzce Belediye Başkanı ve Birlik Başkanı Dr. Faruk Özlü başkanlığında Safranbolu’da gerçekleştirilen Batı Karadeniz Kalkınma Birliği Meclis Toplantısına katıldı.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunması ile başlayan meclis toplantısı gündem maddelerinin okunmasıyla devam etti.

Toplantıya Belediye Başkanımız Özkan Çetinkaya, Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse, Eflani Belediye Başkanı Hüsnü Akın, Yenice Belediye Başkanı Sertaş Karakaş, Gerede Belediye Başkanı Mustafa Allar, Yortan Belediye Başkanı Yılmaz Tiryaki, birliğe üye diğer il ve ilçelerin belediye başkanları ve temsilcileri ile BAKAB yetkilileri katıldı.

Post

Belediye Başkanımız Özkan Çetinkaya Personelimizle Bayramlaştı

24.06.2024 42 Görüntülenme

Belediye Başkanımız Özkan Çetinkaya Kurban Bayramı sonrası ilk mesai gününde bayram süresince fedakârca görev yapan personellerimiz ile bayramlaştı.

Post

Milli Maç Heyecanını Birlikte Yaşayalım

21.06.2024 29 Görüntülenme

Türkiye - Portekiz 2024 Avrupa Futbol Şampiyonası milli maç heyecanını 22 Haziran 2024 Cumartesi günü saat 19.00'da Kemal Güneş Caddesinde (Hürriyet Caddesi) kurulacak ekranda izleyerek birlikte yaşayalım. Çay ve çekirdek ikramımız olup tüm halkımız davetlidir.

Post

Belediye Başkanımız Özkan Çetinkaya, AK Parti Karabük İl Başkanlığı Geleneksel Bayramlaşma Programına Katıldı

17.06.2024 145 Görüntülenme

Belediye Başkanımız Özkan Çetinkaya, Kurban Bayramı dolayısı ile AK Parti Karabük İl Başkanlığının düzenlemiş olduğu geleneksel bayramlaşma programına katıldı.