Belediye Başkanımız Özkan Çetinkaya, Sayın Abdulkadir Uraloğlu’nu Ziyaret Etti
Eklenme Tarihi: 27.05.2024 132 Görüntülenme

Belediye Başkanımız Özkan Çetinkaya, Sayın Abdulkadir Uraloğlu’nu Ziyaret Etti

Belediye Başkanımız Özkan Çetinkaya, AK Parti Karabük Milletvekilleri Sayın Cem Şahin, Sayın Ali Keskinkılıç ve AK Parti Karabük İl Başkanı Sayın Ferhat Salt ile birlikte Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Sayın Abdulkadir Uraloğlu’nu ziyaret etti.

Belediye Başkanımız Özkan Çetinkaya yaptığı açıklamada; "Milletvekillerimiz Sayın Cem Şahin, Sayın Ali Keskinkılıç ve AK Parti Karabük İl Başkanımız Sayın Ferhat Salt ile birlikte Ulaştırma ve Altyapı Bakanımız Sayın Abdulkadir Uraloğlu’nu ziyaret ettik.

Ziyaretimizde Karabük’ümüz ile ilgili Ulaştırma; Karayolu, Demiryolu ile üst ve altyapı konularına ilişkin verimli bir görüşme gerçekleştirdik.

Sayın Bakanımıza misafirperverlikleri ve şehrimize göstermiş olduğu önem dolayısıyla teşekkür ediyorum" dedi.

Post

Belediye Başkanımız Özkan Çetinkaya Personelimizle Bayramlaştı

24.06.2024 41 Görüntülenme

Belediye Başkanımız Özkan Çetinkaya Kurban Bayramı sonrası ilk mesai gününde bayram süresince fedakârca görev yapan personellerimiz ile bayramlaştı.

Post

Milli Maç Heyecanını Birlikte Yaşayalım

21.06.2024 28 Görüntülenme

Türkiye - Portekiz 2024 Avrupa Futbol Şampiyonası milli maç heyecanını 22 Haziran 2024 Cumartesi günü saat 19.00'da Kemal Güneş Caddesinde (Hürriyet Caddesi) kurulacak ekranda izleyerek birlikte yaşayalım. Çay ve çekirdek ikramımız olup tüm halkımız davetlidir.

Post

Belediye Başkanımız Özkan Çetinkaya, AK Parti Karabük İl Başkanlığı Geleneksel Bayramlaşma Programına Katıldı

17.06.2024 145 Görüntülenme

Belediye Başkanımız Özkan Çetinkaya, Kurban Bayramı dolayısı ile AK Parti Karabük İl Başkanlığının düzenlemiş olduğu geleneksel bayramlaşma programına katıldı.