Belediye Başkanımız Özkan Çetinkaya Açılış Törenine Katıldı
Eklenme Tarihi: 18.05.2024 182 Görüntülenme

Belediye Başkanımız Özkan Çetinkaya Açılış Törenine Katıldı

Belediye Başkanımız Özkan Çetinkaya, Cangüller Treyler firmasının yeni fabrikasının açılış törenine katıldı.

Belediye Başkanımız Özkan Çetinkaya; "Cangüller Treyler firmasının yeni tesisinin Karabük’e ve ülkemize hayırlı olmasını temenni ederiz" dedi.

Açılış töreni yapılan konuşmaların ardından kurdele kesimi ile son buldu.

Post

Sinek ve Larvalarla Mücadelemiz Devam Ediyor

12.07.2024 11 Görüntülenme

Veteriner İşleri Müdürlüğü ekiplerimiz tarafından yapılan saha çalışmaları ve bilimsel çalışmalar sonucunda yaz aylarında Karabük merkezden geçen dere yatağına ayın belirli günlerinde girilerek, Similium türü sinek ve larva kontrolü yapılıp, larvalar 3. ve 4. evredeyse tamamen biyolojik bakteri kökenli ilaç ile ilaçlama çalışması yapılmaktadır.

Post

Belediye Başkanımız Özkan Çetinkaya, Gençlik ve Spor Bakanı Sayın Dr. Osman Aşkın BAK’ı Ziyaret Etti

11.07.2024 9 Görüntülenme

Belediye Başkanımız Özkan Çetinkaya, AK Parti Karabük Milletvekilleri Sayın Cem Şahin, Sayın Ali Keskinkılıç ve AK Parti Karabük İl Başkanı Sayın Ferhat Salt ile birlikte, Gençlik ve Spor Bakanı Sayın Dr. Osman Aşkın BAK’ı Türkiye Büyük Millet Meclisinde ziyaret ederek, şehrimiz ile ilgili konularda istişarelerde bulundular.

Post

Belediye Başkanımız Özkan Çetinkaya’dan Korkut ve Uysal’a Ziyaret

11.07.2024 11 Görüntülenme

Sağlık Bakanlığı, Sağlık Hizmetleri Genel Müdür Yardımcısı Doç. Dr. Emre Korkut ve Özel Hastaneler Daire Başkanı Dr. Fahrettin Şamil Uysal’ı, Belediye Başkanımız Özkan Çetinkaya ve AK Parti Karabük İl Başkanı Sayın Ferhat Salt hayırlı olsun ziyaretinde bulunarak, şehrimiz üzerine istişarelerde bulundular.