![Daha Güzel Bir Karabük İçin Sahadayız](https://www.karabuk.bel.tr/images/haberresim/05052024-daha-guzel-karabuk-1.jpg)
![Daha Güzel Bir Karabük İçin Sahadayız](https://www.karabuk.bel.tr/images/haberresim/05052024-daha-guzel-karabuk-1.jpg)
Belediye Başkanımız Özkan Çetinkaya Aşure İkramı Programına Katıldı
Belediye Başkanımız Özkan Çetinkaya, AK Parti İl Başkanı Ferhat Salt ile birlikte Yeşil Mahalle’de (Esentepe) Cuma namazı sonrası cami derneğinin düzenlediği aşure ikramı programına katıldı.
Belediye Başkanımız Özkan Çetinkaya’dan 24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı Mesajı
Belediye Başkanımız Özkan Çetinkaya 24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı Mesajı dolayısıyla bir mesaj yayınladı.
Karabük Belediyesi Yüzme Kursumuza Yoğun İlgi
Belediye Başkanımız Özkan Çetinkaya sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada; "Bugün Belediyemizin düzenlediği yaz kursları kapsamında yüzme kursuna başlayan öğrencilerimizle birlikteydik. Bu önemli adımın, gençlerimizin gelişimine katkıda bulunmasını diliyoruz" dedi.