27 Adet Sosyal Yaşam Merkezini Hizmete Sunduk
Eklenme Tarihi: 12.02.2024 74 Görüntülenme

27 Adet Sosyal Yaşam Merkezini Hizmete Sunduk

Karabük’ün her mahallesine Sosyal Yaşam Merkezi açtık. 27 adet Sosyal Yaşam Merkezini hizmete sunduk. Karabüklü kadınlarımıza mesleki eğitim, spor, kültür, sanat gibi alanlarda hizmet sunan merkezlerimize tüm kadınlarımızı bekliyoruz. Birbirinden farklı kurslarımız ile hem meslek sahibi olabilir hem de diğer kursiyerler ile sosyalleşebilirsiniz.


27 Adet Sosyal Yaşam Merkezini Hizmete Sunduk

Post

Başkan Vergili’den AKORT Ortopedik Ayak Bakım Ürünleri Fabrikasına Ziyaret

27.02.2024 25 Görüntülenme

Karabük Belediye Başkanı ve Milliyetçi Hareket Partisi Karabük Belediye Başkan Adayı Rafet Vergili sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada; "Bugün Organize Sanayi Bölgesinde faaliyette bulunan AKORT Ortopedik Ayak Bakım Ürünleri fabrikasını ziyaret ettik. Hoş sohbetleri için teşekkür ederiz. Tüm emekçi kardeşlerimize hayırlı işler" dedi.

Post

Başkan Vergili’den KARGİSAN Tekstil’e Ziyaret

27.02.2024 23 Görüntülenme

Karabük Belediye Başkanı ve Milliyetçi Hareket Partisi Karabük Belediye Başkan Adayı Rafet Vergili sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada; "Bugün Organize Sanayi Bölgesinde faaliyette bulunan KARGİSAN Tekstil’i ziyaret ettik. Hoş sohbetleri için teşekkür ederiz. Tüm emekçi kardeşlerimize hayırlı işler" dedi.