Kent Meydanı ve Millet Bahçesi Projesi Devam Ediyor
Eklenme Tarihi: 08.02.2024 150 Görüntülenme

Kent Meydanı ve Millet Bahçesi Projesi Devam Ediyor

KARDEMİR’den büyük bir mücadele sonucunda aldığımız ve daha önce Türkiye’nin en büyük yayalaştırılmış kent meydanı olarak şehrimize kazandırdığımız alan çok yakında Kent Meydanı ve Millet Bahçesi olarak halkımızın hizmetine sunulacaktır.

İçerisinde dinlenme alanları, park, bahçe, müze, açık hava sineması, seyir alanı, spor alanları, Atatürk anıtı ve tören alanı bulunan projemiz tamamlandığında Karabük’ün 24 saat yaşayan sosyal yaşam merkezi olacaktır.

   


Kent Meydanı ve Millet Bahçesi Projesi Devam Ediyor

Post

Başkan Vergili’den AKORT Ortopedik Ayak Bakım Ürünleri Fabrikasına Ziyaret

27.02.2024 22 Görüntülenme

Karabük Belediye Başkanı ve Milliyetçi Hareket Partisi Karabük Belediye Başkan Adayı Rafet Vergili sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada; "Bugün Organize Sanayi Bölgesinde faaliyette bulunan AKORT Ortopedik Ayak Bakım Ürünleri fabrikasını ziyaret ettik. Hoş sohbetleri için teşekkür ederiz. Tüm emekçi kardeşlerimize hayırlı işler" dedi.

Post

Başkan Vergili’den KARGİSAN Tekstil’e Ziyaret

27.02.2024 20 Görüntülenme

Karabük Belediye Başkanı ve Milliyetçi Hareket Partisi Karabük Belediye Başkan Adayı Rafet Vergili sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada; "Bugün Organize Sanayi Bölgesinde faaliyette bulunan KARGİSAN Tekstil’i ziyaret ettik. Hoş sohbetleri için teşekkür ederiz. Tüm emekçi kardeşlerimize hayırlı işler" dedi.