Başkan Vergili’den Karabük Belediyesi İşçi Personeline 3 Müjde Birden
Eklenme Tarihi: 07.02.2024 147 Görüntülenme

Başkan Vergili’den Karabük Belediyesi İşçi Personeline 3 Müjde Birden

Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili ve Belediye İş Sendikası Genel Başkanı Nihat Yurdakul Karabük Belediyesi işçi personeli ve değerli aileleriyle akşam yemeğinde bir araya geldi.

Karabük Belediyesi ve Belediye İş Sendikası arasında Karabük Belediyesi Personel A.Ş. personelleri için Başkan Vergili ve Genel Başkan Yurdakul tarafından ek zam protokolü imzalandı.

Başkan Vergili yaptığı konuşmada Karabük Belediyesi İşçi Personellerinin çocuklarına Kanyon Düğün Salonun ücretsiz olduğunu, Karabük Belediyesi’nin yapacak olduğu 1.000 konutta kriterlere uygun olan Belediye çalışanlarına öncelik tanınacağını ve daha önce Personel A.Ş. Personeli için yapılan %53,57 zammın üstüne 520 TL daha zam müjdesi vererek, hayırlı olsun dedi.


Başkan Vergili’den Karabük Belediyesi İşçi Personeline 3 Müjde Birden

Post

Başkan Vergili’den AKORT Ortopedik Ayak Bakım Ürünleri Fabrikasına Ziyaret

27.02.2024 19 Görüntülenme

Karabük Belediye Başkanı ve Milliyetçi Hareket Partisi Karabük Belediye Başkan Adayı Rafet Vergili sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada; "Bugün Organize Sanayi Bölgesinde faaliyette bulunan AKORT Ortopedik Ayak Bakım Ürünleri fabrikasını ziyaret ettik. Hoş sohbetleri için teşekkür ederiz. Tüm emekçi kardeşlerimize hayırlı işler" dedi.

Post

Başkan Vergili’den KARGİSAN Tekstil’e Ziyaret

27.02.2024 17 Görüntülenme

Karabük Belediye Başkanı ve Milliyetçi Hareket Partisi Karabük Belediye Başkan Adayı Rafet Vergili sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada; "Bugün Organize Sanayi Bölgesinde faaliyette bulunan KARGİSAN Tekstil’i ziyaret ettik. Hoş sohbetleri için teşekkür ederiz. Tüm emekçi kardeşlerimize hayırlı işler" dedi.