87 Yıl Sonra Kardemir'e İş Yeri Açma Ruhsatı Verildi
Eklenme Tarihi: 28.11.2023 251 Görüntülenme

87 Yıl Sonra Kardemir'e İş Yeri Açma Ruhsatı Verildi

Kardemir Yönetim Kurulu Başkanı Prof. Dr. İsmail Demir, Genel Müdür Necdet Utkanlar ve beraberindeki heyet Belediye Başkanı Rafet Vergili tarafından imzalan "İş Yeri Açma ve Çalışma Ruhsatını Başkan Vergili'nin makamında teslim aldılar.

Başkan Vergili, ruhsat imza esnasında Yönetim Kurulu Başkanı Prof. Dr. İsmail Demir Beyefendinin ve Genel Müdür Necdet Utkanlar Beyefendinin konuyu hassasiyetle takip ettiklerini ve hızlandırmak için ellerinden gelen gayreti sarf ettiklerini, Karabük Belediyesi olarak kendilerinin de gereken hassasiyet ile çalışmalarını yürüttüklerini ve ruhsatı imza aşamasına getirdiklerini ifade etti.

Post

Başkan Vergili’den AKORT Ortopedik Ayak Bakım Ürünleri Fabrikasına Ziyaret

27.02.2024 26 Görüntülenme

Karabük Belediye Başkanı ve Milliyetçi Hareket Partisi Karabük Belediye Başkan Adayı Rafet Vergili sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada; "Bugün Organize Sanayi Bölgesinde faaliyette bulunan AKORT Ortopedik Ayak Bakım Ürünleri fabrikasını ziyaret ettik. Hoş sohbetleri için teşekkür ederiz. Tüm emekçi kardeşlerimize hayırlı işler" dedi.

Post

Başkan Vergili’den KARGİSAN Tekstil’e Ziyaret

27.02.2024 24 Görüntülenme

Karabük Belediye Başkanı ve Milliyetçi Hareket Partisi Karabük Belediye Başkan Adayı Rafet Vergili sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada; "Bugün Organize Sanayi Bölgesinde faaliyette bulunan KARGİSAN Tekstil’i ziyaret ettik. Hoş sohbetleri için teşekkür ederiz. Tüm emekçi kardeşlerimize hayırlı işler" dedi.