Kardemir Yönetiminden Başkan Vergili’ye Ziyaret
Eklenme Tarihi: 23.11.2023 197 Görüntülenme

Kardemir Yönetiminden Başkan Vergili’ye Ziyaret

Kardemir Genel Müdürü Necdet Utkanlar, İnsan Kaynakları ve İdari İşler Genel Müdür Yardımcısı Mustafa Karakuş ve İdari İşler Müdürü Nurullah Kozan, Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili’yi ziyaret etti.

Başkan Vergili yaptığı açıklamada; "Kardemir Genel Müdürü Necdet Utkanlar'a, İnsan Kaynakları ve İdari İşler Genel Müdür Yardımcısı Mustafa Karakuş'a ve İdari İşler Müdürü Nurullah Kozan'a ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederim" dedi.

Post

Başkan Vergili’den AKORT Ortopedik Ayak Bakım Ürünleri Fabrikasına Ziyaret

27.02.2024 24 Görüntülenme

Karabük Belediye Başkanı ve Milliyetçi Hareket Partisi Karabük Belediye Başkan Adayı Rafet Vergili sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada; "Bugün Organize Sanayi Bölgesinde faaliyette bulunan AKORT Ortopedik Ayak Bakım Ürünleri fabrikasını ziyaret ettik. Hoş sohbetleri için teşekkür ederiz. Tüm emekçi kardeşlerimize hayırlı işler" dedi.

Post

Başkan Vergili’den KARGİSAN Tekstil’e Ziyaret

27.02.2024 22 Görüntülenme

Karabük Belediye Başkanı ve Milliyetçi Hareket Partisi Karabük Belediye Başkan Adayı Rafet Vergili sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada; "Bugün Organize Sanayi Bölgesinde faaliyette bulunan KARGİSAN Tekstil’i ziyaret ettik. Hoş sohbetleri için teşekkür ederiz. Tüm emekçi kardeşlerimize hayırlı işler" dedi.