Vergili:
Eklenme Tarihi: 18.05.2023 406 Görüntülenme

Vergili: "HAVELSAN ile İş Birliği Protokolümüzü İmzaladık"

Karabük Belediyesi ile HAVELSAN arasında imzalanan iş birliği protokolü ile yeni halk otobüslerimiz yapay zeka ürünleri ile takip edilecek olup, aynı zamanda ücret toplama sistemleri de HAVELSAN tarafından yeni araçlarımıza uyarlanacaktır.

Konuyla ilgili açıklama yapan Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili; "Bugün HAVELSAN Genel Müdürü Sayın Dr. Mehmet Akif Nacar, Yönetim Kurulu Üyesi Yüksel Aksöz, Genel Müdür Yardımcısı Ömer Özkan, İş Geliştirme Direktörü Dr. Arif Furkan Mendi ve Proje Sorumlusu Çınar Çolakoğlu’nun katılımlarıyla HAVELSAN ile iş birliği protokolümüzü imzaladık.

İmzalanan bu protokol ile yeni halk otobüslerimiz yapay zeka ürünleri ile takip edilecek, aynı zamanda ücret toplama sistemleri de HAVELSAN tarafından yeni araçlarımıza uyarlanacaktır.

İlgilerinden dolayı HAVELSAN Genel Müdürü Sayın Dr. Mehmet Akif Nacar ve ekibine teşekkür ederim" dedi.

Post

İnce ve Kursiyerlerinden Başkan Vergili’ye Ziyaret

27.09.2023 71 Görüntülenme

Bayır Mahalle Sosyal Yaşam Merkezi Hazır Giyim Kursu öğretmeni Meral İnce ve kursiyerleri, Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili’yi ziyaret etti.

Post

Döndü Çetinkaya Son Yolculuğuna Uğurlandı

27.09.2023 88 Görüntülenme

BRTV Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Çetinkaya ve BRTV Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Osman Çetinkaya’nın anneleri Döndü Çetinkaya son yolculuğuna uğurlandı.