Vergili:
Eklenme Tarihi: 11.03.2023 125 Görüntülenme

Vergili: "Un Taşıyan Tırımız Hatay'a Ulaştı"

Karabük Valiliği, Karabük Belediyesi, Karabük Belediyesi Ekmek Fırını İşletmecisi Tuna Karagülle ve hayırsever vatandaşlarımızın katkılarıyla hazırlanan un tırı Hatay’a ulaştı.

Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada; "Valiliğimiz, Belediyemiz ve hayırseverlerimizin katkılarıyla hazırlanan un taşıyan tırımız Hatay'a ulaştı. Yardım kadar sağlıklı dağıtım ve yardımların yerine ulaşması da önemli. İçimiz rahat. Çünkü tırımızı, Türkiye İzcilik Federasyonu İstanbul İl Başkanı değerli hemşehrimiz Ramazan Kartal hocamız ve izcilerimiz bizzat karşıladı ve korunaklı depolara boşalttıktan sonra köylerdeki depremzedelere dağıtımlar başladı. Hayırseverlerimize ve izcilerimize şükranlarımı arz ediyorum" dedi.


Vergili: "Un Taşıyan Tırımız Hatay'a Ulaştı"

Post

Vergili’den Fırıncıoğlu’na Tebrik Mesajı

23.03.2023 53 Görüntülenme

Milletvekilliği için istifa eden Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın'ın yerine, belediye meclisindeki oylamada 17 oy alan Hüseyin Fahri Fırıncıoğlu seçildi.

Post

Başkan Vergili´den Ramazan Ayı Kutlama Mesajı

22.03.2023 217 Görüntülenme

Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili, en kutsal ay olarak kabul edilen Ramazan ayının başlayacak olması münasebeti ile bir kutlama mesajı yayınladı.