Vergili:
Eklenme Tarihi: 11.03.2023 310 Görüntülenme

Vergili: "Un Taşıyan Tırımız Hatay'a Ulaştı"

Karabük Valiliği, Karabük Belediyesi, Karabük Belediyesi Ekmek Fırını İşletmecisi Tuna Karagülle ve hayırsever vatandaşlarımızın katkılarıyla hazırlanan un tırı Hatay’a ulaştı.

Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada; "Valiliğimiz, Belediyemiz ve hayırseverlerimizin katkılarıyla hazırlanan un taşıyan tırımız Hatay'a ulaştı. Yardım kadar sağlıklı dağıtım ve yardımların yerine ulaşması da önemli. İçimiz rahat. Çünkü tırımızı, Türkiye İzcilik Federasyonu İstanbul İl Başkanı değerli hemşehrimiz Ramazan Kartal hocamız ve izcilerimiz bizzat karşıladı ve korunaklı depolara boşalttıktan sonra köylerdeki depremzedelere dağıtımlar başladı. Hayırseverlerimize ve izcilerimize şükranlarımı arz ediyorum" dedi.


Vergili: "Un Taşıyan Tırımız Hatay'a Ulaştı"

Post

Mimarlar Odası Karabük Şubesinden Başkan Vergili’ye Ziyaret

30.11.2023 88 Görüntülenme

Mimarlar Odası Karabük Şube Başkanı Burcu Naime Tanç Çidem ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili’yi makamında ziyaret etti.

Post

Mevsimlik Çiçek Ekimi Çalışmaları Tüm Hızıyla Devam Ediyor

29.11.2023 68 Görüntülenme

Ekiplerimiz yeşil alan, refüj ve kavşaklara mevsimlik çiçek ekimi çalışmalarına tüm hızıyla devam ediyor.

Post

Başkan Vergili BAKKA Yönetim Kurulu Toplantısına Katıldı

29.11.2023 72 Görüntülenme

Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada; "Batı Karadeniz Kalkınma Ajansı (BAKKA) 2023 yılı Kasım Ayı Yönetim Kurulu Toplantısını, Valimiz Sayın Mustafa Yavuz Başkanlığında gerçekleştirdik" dedi.