Başkan Vergili'ye İlköğretim Haftası Ziyareti
Eklenme Tarihi: 13.09.2021 297 Görüntülenme

Başkan Vergili'ye İlköğretim Haftası Ziyareti

Başkan Vergili, 2021-2022 eğitim öğretim yılı “İlköğretim Haftası” etkinlikleri kapsamında, İl Milli Eğitim Müdürü Nevzat Akbaş başkanlığında, Gazi Mustafa Kemal İlkokulundan gelen heyeti makamında kabul etti.

Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek; "2021-2022 eğitim öğretim yılı “İlköğretim Haftası” etkinlikleri kapsamında, ziyarette bulunan İl Milli Eğitim Müdürü Nevzat Akbaş'a, Gazi Mustafa Kemal İlkokulu Müdürü Seda Parçalı'ya, Öğretmen Yasemin Aksoy'a, öğrenciler Ekrem Emin Bağ, Dicle Nur Arığ ve Baran Onaran'a ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederim." dedi.

Post

Cadde ve Kaldırımlarda Buz ve Kar Temizleme Çalışmaları Aralıksız Devam Ediyor

19.01.2022 55 Görüntülenme

Yoğun kar yağışının ardından ekiplerimiz Karabük Merkezde cadde ve kaldırımlarda buz ve kar temizleme çalışmalarına başladı.

Post

Kar Küreme ve Tuzlama Çalışmaları Devam Ediyor

18.01.2022 78 Görüntülenme

Kar yağışının ardından Karabük Belediyesi ekipleri, ana arterler ve sokak aralarının trafiğe açık tutulması ve herhangi bir olumsuzluğun yaşanmaması için 2 greyder, 3 kar küreme ve 10 adet tuzlama aracı ile kar küreme ve tuzlama çalışmalarına başladı.

Post

Can Dostlara Mama Bırakımı Kış Ayında da Devam Ediyor

17.01.2022 55 Görüntülenme

Kar yağışı sonrası yiyecek bulmakta zorlanan sokak hayvanları için belediye ekiplerimiz tarafından şehrin değişik noktalarına mama bırakıldı.