Kurban Bayramı Arefesinde Şehitlik Ziyaret Edildi
Eklenme Tarihi: 19.07.2021 169 Görüntülenme

Kurban Bayramı Arefesinde Şehitlik Ziyaret Edildi

Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili, Kurban Bayramı programı kapsamında Karabük protokolü ile birlikte Beşbinevler Şehitliğini ziyaret ederek şehitlerimiz için dua etti.

Vali Fuat Gürel, Karabük Milletvekili Hüseyin Avni Aksoy, Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili beraberinde il protokolü ile birlikte Kurban Bayramı dolayısıyla vatanı, milleti ve mukaddesatı uğruna kahramanca mücadele vererek, bu uğurda can veren aziz şehitlerimizin kabristanını ziyaret ederek, şehitlerin mezarına karanfil bıraktı.

Kur’an-ı Kerim tilavetiyle başlayan şehitlik ziyaretinde Müftülük görevlileri tarafından aziz vatanımızın birlik ve beraberliği, kutsal vatan topraklarının bölünmez bütünlüğü uğruna şehadet mertebesine ulaşarak milletimizin gönlünde müstesna bir yer edinen tüm şehitler için dua edildi.

Yapılan duanın ardından Karabük protokolü ile birlikte şehit mezarları tek tek ziyaret edilerek karanfil bırakıldı.

Post

19 Eylül Gaziler Günü Kutlandı

19.09.2021 42 Görüntülenme

19 Eylül Gaziler Günü düzenlenen etkinlikler ile kutlandı.

Post

Personel Alımı İçin İkinci Sınav Gerçekleştirildi

17.09.2021 250 Görüntülenme

Belediyemiz bünyesinde istihdam edilecek 6 Arşiv Destek Personeli alımı için dün yapılan birinci sınavın ardından ikinci sınav bugün gerçekleştirildi.

Post

Personel Alımı İçin Sınav Yapıldı

16.09.2021 806 Görüntülenme

Belediyemiz bünyesinde istihdam edilecek 6 Arşiv Destek Personeli alımı için yapılan müracaatların yoğun olması nedeniyle adaylar yazılı sınava alındı.