Başkan Vergili'den Kardemir Yönetimine Çağrı
Eklenme Tarihi: 05.11.2020 442 Görüntülenme

Başkan Vergili'den Kardemir Yönetimine Çağrı

Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili KARDEMİR Genel Kurulu ile ilgili bir basın açıklaması yayınladı.

Halkımızın KARDEMİR Yönetim Kurulu Üyelerinden Beklentileri;

  • Tarikat, cemaat ilişkilerini KARDEMİR’e sokmayın. Gerçek liyakat sahiplerine görev verin. Personel alımlarında, yıllarca KARDEMİR’in her türlü çevresel etkilerine maruz kalmış Karabüklü’lere öncelik verilmelidir.
  • Sahte raporlara itibar etmeyiniz. Hazırlatılan sahte raporlarla kıyıma uğrayan arkadaşlara tekrar görev veriniz.
  • Bu şehrin kenara itilen yetişmiş insanlarını, siyaseten bir yere gelmiş insanlarla eşdeğer görmeyiniz.
  • KARDEMİR işçisine sahip çıkın. Çünkü KARDEMİR işçisi işletmenin zor zamanlarında ücretsiz izine çıkmış, ücret beklemeden çalışmış fedakâr insanlardır ve yine çalışır.
  • Zor günlerinde KARDEMİR’i destekleyen, yanında olan esnafa, küçük ve orta ölçekli sanayicilerimize sahip çıkın ve yan sanayi atölyelerini destekleyip atölyelerin gelişmesini sağlayın.
  • Şirketin zor zamanlarında KARDEMİR’i destekleyen haddecileri destekleyin, kütük demir verin. Özellikle pandemi sürecinde ortaya çıkan işsizliğin giderilmesine katkıda bulunacaktır.
  • Karabük ve KARDEMİR için hayati önem taşıyan FİLYOS Limanının KARDEMİR’e kazandırılması için çalışmalar yapın. Biz de şehir olarak yanınızda olacağız. Gördüğüm kadarı ile yeni yönetim, bilgi ve donanımı KARDEMİR’i çok iyi yerlere taşıyacaktır.
  • Bu süre zarfında çevre yatırımlarını tamamlamanızı, cüruf sahasını şehir merkezinden kaldırmanızı ve şehirle tam entegrasyon içinde çalışmanızı, Cenab-ı Allah’tan Niyaz eder, görevlerinizde başarılar dilerim.

Rafet Vergili
Karabük Belediye Başkanı

Post

Başkan Vergili’den Taziye Mesajı

13.01.2021 149 Görüntülenme

Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili, şehrimizin kıymetli eğitimcilerinden Belediye Meclis Üyemiz Mehmet Üstündağ'ın vefatı dolayısı ile bir taziye mesajı yayınladı.

Post

Karabük Belediyesi Ölçü ve Ayarlar Memurluğundan Duyuru

04.01.2021 106 Görüntülenme

Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili, esnafın kullanmış olduğu ölçü ve tartı aletlerinin kontrol ve muayenesi için bildirim verilmesi, 3516 sayılı ölçüler ve ayarlar kanuna göre ölçü ve tartı aletlerinin 2 yılda bir yapılan periyodik muayene ve damgalama işlemleri için bildirim verme işlemlerinin başladığını duyurdu.

Post

Belediye Başkanı Rafet Vergili Önemli Açıklamalarda Bulundu

29.12.2020 346 Görüntülenme

Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili BRTV ekranlarında katıldığı televizyon programında birçok konuda son derece önemli açıklamalarda bulundu.