Duyuru...
Eklenme Tarihi: 21.05.2020 495 Görüntülenme

Duyuru...

Değerli hemşehrilerimiz, 23-26 Mayıs 2020 tarihleri arasında ülke genelinde sokağa çıkma kısıtlaması uygulanacaktır.

Kısıtlamanın olduğu 23 Mayıs Cumartesi günü şehrimizdeki tüm market, bakkal, manav, kasap, yufkacı ve kuruyemişçiler 10.00 ile 17.00  saatleri arasında hizmet vereceklerdir.

Alışveriş yoğunluğunu azaltmak açısından bugün (21 Mayıs Perşembe) ve yarın (22 Mayıs Cuma) bu iş yerlerimiz gece saat 23.00'e kadar hizmet vereceklerdir. Alışverişinizi akşam saatlerini beklemeden gün içerisinde yapmanızı, sosyal mesafe kurallarına uymanızı ve maske kullanımına özen göstermenizi, dört günlük sokağa çıkma kısıtlaması süresince evlerinizde kalmanızı sizlerden rica ediyoruz.

Post

Kesintisiz Ulaşım Projesi Start Alıyor

23.06.2020 942 Görüntülenme

Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili yeni dönem projelerine hız verdi. Geçtiğimiz hafta şehrin yağmur suyu drenaj problemine köklü çözüm üretecek olan projenin startını veren Başkan Vergili’nin şimdiki hedefi ise Kesintisiz Ulaşım projesi.

Post

Karabük’ün Yağmur Suyu Drenaj Problemi Sona Eriyor

19.06.2020 146 Görüntülenme

Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili, şehrin köklü sorunlarından birine daha neşteri vurdu. Başta şehir merkezi olmak üzere, ana arterlerde yağmur suyuna bağlı sel ve su baskınlarını ortadan kaldıracak olan projeye ilk boru dualarla ve kurbanlarla konuldu. Karabük Belediye Başkanı Vergili; “Bu proje belki de Türkiye´de bir ilk olacak. Bizim ölçeğimizdeki hiç bir şehir de, yağmur suyu drenaj hattı tamamlanmış değil” dedi.

Post

Vergili: "Karabük´te Çok Büyük Tehlike Çanları Çalıyor"

16.06.2020 174 Görüntülenme

Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili BRTV ekranlarında katıldığı programda, Korona virüs ile mücadeleden Katı Atık Bertaraf Tesisine, Filyos Limanından Kesintisiz Ulaşım projelerine kadar birçok konuda önemli açıklamalarda bulundu. Başkan Vergili; "Benim gördüğüm Karabük´te sosyal mesafe kuralları bitmiş ve Karabük´te çok büyük tehlike çanları çalıyor" dedi.