Cuma Namazı Öncesi Camiler Dezenfekte Edildi
Eklenme Tarihi: 13.03.2020 272 Görüntülenme

Cuma Namazı Öncesi Camiler Dezenfekte Edildi

Karabük Belediyesi Corona virüse karşı mücadelesine devam ediyor. Belediye ekipleri bu günde Cuma Namazı öncesinde şehir merkezindeki camileri dezenfekte etti.

Cuma Namazı nedeniyle camilerde yaşanabilecek yoğunluğu dikkate alan Karabük Belediyesi, dezenfekte çalışmalarını camilerde yoğunlaştırarak, Cuma Namazı öncesinde tüm camilerde özel olarak hazırlanan dezenfektan ilaçlarla dezenfekte çalışması yaptı.

Ülke genelinde yapılan çalışmalar ile bu zorlu sürecin en sıkıntısız şekilde atlatılmasının amaçlandığını ifade eden Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili; "İlk andan itibaren şehrimizde olası bir sıkıntıya karşı her türlü önlemi almış durumdayız. Bu anlamda halkımızın yoğun olarak kullandığı alanları ilaçlıyoruz. Bugün de camilerde yoğunluk olacağını düşünerek camilere ağırlık verdik. Şehrimizdeki tüm camilerde ilaçlama yaptık" dedi.


Cuma Namazı Öncesi Camiler Dezenfekte Edildi

Post

Duyuru...

21.05.2020 313 Görüntülenme

Değerli hemşehrilerimiz, 23-26 Mayıs 2020 tarihleri arasında ülke genelinde sokağa çıkma kısıtlaması uygulanacaktır.

Post

Saat 19.19´da İstiklal Marşı Okundu, Anonslarda Gençlik Şarkısı Çalındı

19.05.2020 98 Görüntülenme

Karabük’te 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla saat 19.19’da bir program düzenlendi.

Post

Başkan Vergili: “Dikkatli Olursak Biz Bu Durumu Çok Önceden Bitirebiliriz”

23.04.2020 472 Görüntülenme

Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili, BRTV ekranlarında katıldığı televizyon programında, Korona virüsle mücadeleden belediye yatırımlarına, Cezayirlilerin gelişine gösterdiği tepkilerin nedenlerinden maske üretimine kadar birçok konuda önemli açıklamalarda bulundu.