Başkan Vergili Köy Muhtarları Derneği Genel Kuruluna Katıldı
Eklenme Tarihi: 02.03.2020 375 Görüntülenme

Başkan Vergili Köy Muhtarları Derneği Genel Kuruluna Katıldı

Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili Karabük Merkez Köy Muhtarları Genel Kuruluna katıldı. Başkan Vergili yaptığı konuşmada, muhtarların daha da güçlü bir dernek kurmaları önerisinde bulunurken; “Temennim bu dernekte il genelindeki tüm köy muhtarlarının yer alması” dedi.

Karabük Merkez Köy Muhtarları Derneği Genel Kurulu Karabük Belediyesi Kongre ve Nikâh Salonunda yapıldı. Genel Kurula; Vali Fuat Gürel, Belediye Başkanı Rafet Vergili, İl Genel Meclisi Üyeleri, kurum müdürleri, siyasi partilerin ve sivil toplum kuruluşlarının başkan ve yöneticileriyle muhtarlar katıldı.

Genel Kurulda bir konuşma yapan Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili, görev süreleri içerisinde hep muhtarlarla işbirliği içerisinde olduklarını ve sorunlara birlikte çözüm ürettiklerini belirtti. Başkan Vergili; "Merkez mahalle muhtarlarımızla her ay periyodik olarak bir araya geliyor ve bu toplantılardan olumlu sonuçlar alıyoruz, muhtarlarımızın bir arada olması, bir çatı altında toplanması önemli, bana göre bu dernekte diğer ilçelerdeki köylerimizin muhtarları da yer almalı, benim temennim ve arzum budur. Çünkü biz çalışma programlarımızı muhtarlarımızı dinleyerek hazırlıyoruz, ilçelerle kopukluk olduğu malum, başkan bu sorunu da giderirse derneğimizin amacı doğrultusunda en iyi çalışmayı yapacağına inanıyorum. Bu vesile ile şu anda Suriye’de başlamış olan harekâtta hiçbir askerimizin burnu dahi kanamaz temennisinde bulunayım, çünkü milletimizin arzusu bu" dedi.


Başkan Vergili Köy Muhtarları Derneği Genel Kuruluna Katıldı

Post

Karabük Belediyesi'nden Sokak Hayvanları İçin Bayat Ekmek Toplama Kutusu

21.01.2021 33 Görüntülenme

Karabük Belediyesi, sokak hayvanlarının besin ihtiyacını karşılamak ve ekmek israfını önlemek amacıyla kentin değişik noktalarına bayat ekmek toplama kutuları yerleştirdi.

Post

Başkan Vergili’den Taziye Mesajı

13.01.2021 175 Görüntülenme

Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili, şehrimizin kıymetli eğitimcilerinden Belediye Meclis Üyemiz Mehmet Üstündağ'ın vefatı dolayısı ile bir taziye mesajı yayınladı.

Post

Karabük Belediyesi Ölçü ve Ayarlar Memurluğundan Duyuru

04.01.2021 121 Görüntülenme

Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili, esnafın kullanmış olduğu ölçü ve tartı aletlerinin kontrol ve muayenesi için bildirim verilmesi, 3516 sayılı ölçüler ve ayarlar kanuna göre ölçü ve tartı aletlerinin 2 yılda bir yapılan periyodik muayene ve damgalama işlemleri için bildirim verme işlemlerinin başladığını duyurdu.