KİGMED’den Başkan Vergili’ye Ziyaret
Eklenme Tarihi: 18.11.2019 122 Görüntülenme

KİGMED’den Başkan Vergili’ye Ziyaret

Geçtiğimiz günlerde resmi olarak kurulan Karabük İnternet Gazetecileri ve Medya Derneği (KİGMED) kurucu üyeleri Ergün Başkaya, Semih Gülen, Sait Alıcı, Yasin Erdem ve Bülent Diktepe Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili’yi ziyaret ettiler.

Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili, Karabük İnternet Gazetecileri ve Medya Derneği (KİGMED) kurucu üyeleri  Ergün Başkaya, Semih Gülen, Sait Alıcı, Yasin Erdem ve Bülent Diktepe’ye ziyaretlerinden dolayı duyduğu memnuniyeti ifade ederek, çalışmalarında başarılar diledi.

Post

Şampiyonun İsmi Karabük’te Yaşayacak

12.12.2019 16 Görüntülenme

İspanya´nın Madrid kentinde düzenlenen Büyük Kadınlar Avrupa Şampiyonası´nda 81 kiloda Avrupa Şampiyonu olan Elif Güneri’nin isminin Karabük’te yaşatılması için Karabük Belediyesi Eylül Ayı Meclis Toplantısında Kartaltepe ve Yenişehir mahallerini birbirine bağlayan yaya köprüsüne verilmesi kararı alınmıştı.

Post

Hasarlı Konteynırlar Tamir Ediliyor

12.12.2019 18 Görüntülenme

Karabük Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü, hasarlı olan çöp konteynırlarının tamirlerini yaparak, tekrar kullanıma hazır hale getiriyor. Tamiri mümkün olmayan konteynırlar ise yenileri ile değiştiriliyor.

Post

Başkan Yardımcısı Berker, İl İnsan Hakları Kurul Üyeleri ile Bir Araya Geldi

11.12.2019 30 Görüntülenme

10 Aralık Dünya İnsan Hakları Günü etkinlikleri çerçevesinde İl İnsan Hakları Kurul üyeleri bir araya geldi.