Emekliler Evi Açılıyor
Eklenme Tarihi: 18.11.2019 193 Görüntülenme

Emekliler Evi Açılıyor

Karabük Belediyesi’nin sosyal sorumluluk projesi olarak hayata geçirdiği ve Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili tarafından 29 Kasım 2018 tarihinde düzenlenen tören ile temeli atılan "Emekliler Evi" projesinin açılışı 19 Kasım Salı günü Saat 16:30’da İnönü Caddesi Safran Sokak’ta gerçekleştirilecektir.

“Emekliler Evi” projesi emeklilerin zamanlarını en verimli şekilde geçirebilecekleri, dinlenebilecekleri bir buluşma noktası haline gelecektir. Emekliler buraya gelerek çaylarını içip, gazete ve kitaplarını okuyabileceklerdir.

Emekli vatandaşlar, böyle bir projeyi hayata geçirmiş olmasından dolayı duydukları memnuniyetlerini Başkan Vergili’ye teşekkür ederek dile getirirken, Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili ise, emekli vatandaşlarımızın emeklilik süreçlerini daha iyi şartlarda yaşayabilmeleri ve kaliteli vakit geçirebilmeleri için Emekliler Evi projesini hayata geçirdiklerini ifade etti.

Karabük Belediyesi tarafından gerçekleştirilecek olan açılış törenine bütün vatandaşlarımız davetlidir.

Post

Şampiyonun İsmi Karabük’te Yaşayacak

12.12.2019 16 Görüntülenme

İspanya´nın Madrid kentinde düzenlenen Büyük Kadınlar Avrupa Şampiyonası´nda 81 kiloda Avrupa Şampiyonu olan Elif Güneri’nin isminin Karabük’te yaşatılması için Karabük Belediyesi Eylül Ayı Meclis Toplantısında Kartaltepe ve Yenişehir mahallerini birbirine bağlayan yaya köprüsüne verilmesi kararı alınmıştı.

Post

Hasarlı Konteynırlar Tamir Ediliyor

12.12.2019 18 Görüntülenme

Karabük Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü, hasarlı olan çöp konteynırlarının tamirlerini yaparak, tekrar kullanıma hazır hale getiriyor. Tamiri mümkün olmayan konteynırlar ise yenileri ile değiştiriliyor.

Post

Başkan Yardımcısı Berker, İl İnsan Hakları Kurul Üyeleri ile Bir Araya Geldi

11.12.2019 30 Görüntülenme

10 Aralık Dünya İnsan Hakları Günü etkinlikleri çerçevesinde İl İnsan Hakları Kurul üyeleri bir araya geldi.