15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü
Eklenme Tarihi: 16.07.2019 316 Görüntülenme

15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü

15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü kapsamında tüm yurtta olduğu gibi Karabük’te de çeşitli etkinlikler düzenlendi.

İlk olarak Karabük Valisi Sayın Fuat Gürel, Karabük Belediye Başkan Yardımcısı Seher Berker ve protokol üyeleri tarafından Öğlebeli ve 5000 Evler Mezarlıklarındaki şehitlerin kabirleri ziyaret edilerek, karanfil bırakılmasından sonra Karabük Valiliği tarafından Polisevinde Şehit ailelerine yemek verildi.

Program daha sonra “Milli Birlik Yürüyüşü” ile devam etti. Şirinevler Mahallesi İmam Hatip Lisesi önünde toplanan kalabalık ay yıldızlı bayraklarla uzun bir kortej oluşturdu. Binlerce Karabüklü, Karabük Belediye Bandosu eşliğinde Türk bayrakları ile “Şehitler Ölmez, Vatan Bölünmez”, “Vatan Sana Canım Feda” sloganları atarak kent meydanına kadar yürüdü.

Kent Meydanında düzenlenen programa Karabük Valisi Sayın Fuat Gürel, AK Parti Karabük Milletvekilleri Niyazi Güneş, Cumhur Ünal, Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili, Karabük Emniyet Müdürü Sırrı Tuğ, diğer protokol üyeleri, siyasi parti, sendika ve sivil toplum kuruluşlarının temsilcileriyle şehit aileleri, gaziler ve vatandaşlar katıldı.

Yürüyüş ve kent meydanında İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından protokol konuşmaları ve sahne etkinlikleri ile devam eden program salaların okunması ile son buldu.


15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü

Post

MHP Eskipazar İlçe Teşkilatından Başkan Vergili´ye Ziyaret

15.10.2019 4 Görüntülenme

MHP Eskipazar İlçe Başkanı Şaban Tutar ve teşkilatı, Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili’yi makamında ziyaret etti.

Post

Batı Karadeniz Kalkınma Ajansından Başkan Vergili´ye Ziyaret

15.10.2019 3 Görüntülenme

BAKKA Genel Sekreteri Muhammet Ali Oflaz ve Karabük Şubesi Koordinatörü Sakin Eren, Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili’yi makamında ziyaret etti.

Post

Başkan Yardımcısı Berker Bizzat Ziyaret Ediyor

14.10.2019 28 Görüntülenme

Sosyal Belediyeciliğin en önemli unsuru olan “Evde Bakım Hizmetlerinden” yararlanan vatandaşlarımızı Belediye Başkan Yardımcısı Seher Berker bizzat evlerinde ziyaret ediyor.